Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Farby TVBET współpracują z ComeOn Group

Dostawca gier online na żywo TVBET kontynuował ekspansję w Polsce po nawiązaniu współpracy z licencjonowaną polską firmą bukmacherską PZBuk, częścią globalnej firmy hazardowej ComeOn Group.

Dzięki partnerstwu PZBuk udostępni swoim klientom trzy gry wybrane z katalogu TVBET:

Zakład w pokera:Jedna z najpopularniejszych gier TVBET na żywo rozgrywana na zasadach Texas Holdem Poker;
21 zakładów:Wersja na żywo popularnej gry w blackjacka;
Wojna żywiołów:Prosta i szybka gra, w której gracz wybiera, kogo jego karta wygra w pojedynku – gracz czy krupier.

„To kolejna ekspansja rynkowa, z której jesteśmy bardzo zadowoleni” – powiedział Juergen Reuter, dyrektor generalny ComeOn Group.

„Cieszymy się, że możemy pracować jako zespół z TVBET jako naszym zaufanym partnerem w dostarczaniu najlepszej rozrywki na żywo przez PZBuk do naszej rozległej bazy graczy w Polsce. Naszym głównym celem jest doświadczenie graczy i innowacje produktowe i jesteśmy przekonani, że partnerstwo z TVBET doda do tego i umocni naszą pozycję na polskim rynku… Dzięki temu nowemu trendowi możemy zacząć odkrywać i rozwijać naszą obecność w Polsce z zupełnie nowego poziomu. ”

TVBET oferuje integracje z zakładami i kasynami ich rozwiązań na żywo. Produkty TVBET to wysokiej jakości karty na żywo, gry stołowe i loterie transmitowane przez całą dobę z jednego studia w Polsce, a procesowi towarzyszą wysoko wykwalifikowani dealerzy. Produkty TVBET posiadają certyfikat GLI.

„TVBET widzi niesamowite perspektywy w nowej współpracy z PZBuk” – powiedział Peter Kurbusenko, prezes TVBET.

„Cieszymy się, że możemy współpracować z polską firmą bukmacherską i umacniać naszą pozycję w regionie. Nasze wizje zbiegają się w celu zapewnienia wysokiej jakości treści i usług, dlatego z niecierpliwością czekamy na wiele lat owocnej współpracy.”

READ  Biblioteka publiczna w Plymouth na bezpłatne letnie imprezy