Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

WitcherCon, nowe wydarzenie między Netflix i CD Projekt Red; potwierdzona data

Fani Wiedźmina znajdą swoje miejsce do świętowania tego lata. CD Projekt Red i Netflix łączą siły, aby dostarczyć plik i dzielą się, umowa cyfrowa, w ramach której prezentowane będą wiadomości i inne możliwości związane z marką. doprowadzi do następujących 9 lipca in 19:00 czasu hiszpańskiego. Polskie badanie potwierdza, że ​​podczas prezentacji „żadna nowa gra nie zostanie ogłoszona”.

WiedźminCon, aktualności i zapowiedzi dotyczące marki

Jednak firma sugeruje drugą transmisję kilka godzin później. W Hiszpanii 10 lipca o 03:00 CEST, więc możemy poczekać „Unikalna i ekskluzywna zawartość”. Będzie emitowany na kanałach YouTube i Twitch Netflix oraz CD Projekt Red. „Światy gier wideo łączą się w serii Wiedźmin CD Projekt Red i Wiedźmin Netflixa w wydarzeniu pełnym nowości i ekskluzywnych niespodzianek”. Udostępnij na oficjalnej stronie internetowej.

Wydarzenie będzie się obracać wokół trzech filarów. Zobaczymy „interaktywne okrągłe stoły” z twórcami i producentami gier wideo i seriali, na których znajdą się „najnowsze wiadomości z serii Netflix i nigdy wcześniej nie widziane szczegóły dotyczące całej serii Wiedźmin”.

Zostanie również udostępniony „Ekskluzywne za kulisami” W trakcie tworzenia gier wideo, obsady na żywo, anime i innych produktów związanych z marką. Na koniec zobaczymy „Ekspercką analizę historii, mitologii, potworów i początków kontynentu”.

Ogłoszenie zbiega się z publikacją Pierwszy zwiastun drugiego sezonu للموسم Z Wiedźmina, gdzie widzimy pierwsze zdjęcia Ciri. Jego krótki okres pozwala rzucić okiem na scenariusze, które zobaczymy od tego sequela akcji na żywo po wydarzenia, których byliśmy świadkami w sezonie 1. Geralt de Rivia powróci w 2021 roku. Możesz go obejrzeć pod tym linkiem.

Fontanna: i dzielą się

.

Zastrzeżenie: Ten artykuł został utworzony z kanału i nie był edytowany przez nasz zespół.