Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Nowy album Jacka Savorettiego świętuje to, co najlepsze w Europie

Jacques Savoriti chce, aby jego nowy album pokazał, jak prawdziwa jest naprawdę zjednoczona Europa (Zdjęcie: Getty Images)

Redaktorzy Yahoo Entertainment są zobowiązani do niezależnego wyboru wspaniałych produktów w korzystnych cenach. Możemy otrzymać część zakupów dokonanych za pośrednictwem linków na tej stronie. Ceny i dostępność mogą ulec zmianie.

Jack Savoriti niedługo wyda nowy album. Mamy nadzieję pokazać, jak połączona jest Europa. Europeana Jest to siódmy album studyjny 37-latka, a dzięki jego mieszanemu europejskiemu dziedzictwu wierzy, że nie ma nic lepszego niż przekazanie tego przesłania.

mówić dalej Czas na pytanie o białe winoA Jeśli zapomnimy o polityce, powiedział, zobaczymy, jak naprawdę wszyscy jesteśmy podobni.

„To ja, próbuję podkreślić, jak pięknie jest połączyć się z Europą i jak pięknie jest połączona z kulturą” – wyjaśnił podcaster Kate Thornton.

Kontynuował: „Zapomnij o polityce, zapomnij o ekonomii. Kulturowo, jako Anglik, Włoch, Niemiec i Polak, który dorastał w Szwajcarii, mogę ci powiedzieć kulturowo, że jesteśmy zgodni. Możemy liczyć na tak wielu poziomach, że kiedy opuszczasz Europę, niekoniecznie możesz to zrobić”.

OBEJRZYJ: Dlaczego Jack Savoriti i jego zespół przebrali się, aby nagrać swój nowy album Europana ألبوم

Oczywiście, podczas gdy album, który ma się ukazać jeszcze w tym miesiącu, łączy kulturę Europy, Savoriti mówi również, że celebruje szeroką gamę muzyki, którą można znaleźć na całym kontynencie.

„Naprawdę chciałem uczcić muzykę Europy, od Skandynawii, aż po Morze Śródziemne, i to, jak to wszystko nas łączy” – wyjaśnił.

Kup to: Europeana | 10,99 £ od Amazon

Europeana

Europeana

Savoriti sięgnął być może do nieco zaskakującego źródła, aby pomóc mu opowiedzieć historię muzyki europejskiej – legendarnego producenta i pisarza, Neila Rodgersa, który wierzył, że dzięki swoim melodiom disco wyprodukował jedne z najbardziej legendarnych dzieł w Europie.

READ  Samos, Chios i Lesbos biorą udział w popularnym polskim programie telewizyjnym

Czytaj więcej: Ed Sheeran ogłasza wydanie swojego pierwszego singla od czterech lat

„Kiedy jesteś [disco] Zderzyłem się z europejską kulturą komponowania melodii, melancholii i nostalgii – kiedy zderzyły się te dwa światy – mamy takich jak Giorgio Moroder, mamy takich jak ABBA – powiedział Thorntonowi.

Słuchać: Jack Savoriti opowiada, dlaczego czuje się trochę oszukany, gdy pojawia się na pierwszych stronach gazet na Wembley Arena

“To jest rodzaj miejsca Europeana Chodź. Bierze to undergroundowe brzmienie, ale potem nadaje mu śródziemnomorskie piękno, europejskie aspiracje, jest iskrzące, zabawne, romantyczne i seksowne! „

Czytaj więcej: Nile Rodgers wzywa prawodawców do zajęcia się „nieuczciwymi” praktykami strumieniowego przesyłania muzyki

Podczas gdy duet nigdy nie spotkał się twarzą w twarz, Savoriti ujawnił, że Rodgers stał się „słusznym mentorem” w krótkim czasie, gdy pracowali razem.

Mówiono o otwarciu koncertów Rodgera przez Savorettiego – a nawet plotki o trasie koncertowej Diany Ross – ale zamknięcie to zapłaciło za to, jednak popularny muzyk wpłynął na album na wiele sposobów.

„Był prawdziwym nauczycielem” – przyznał.

„Wiele razy myślałem: „Czy to teraz szalone?” Czy to szalony pomysł? Czy wszyscy pomyślą, że próbuję odtworzyć chwałę dawnej muzyki europejskiej? A on powiedział: „Absolutnie nie, człowieku!” Więc sama świadomość, że jest z tobą na boisku, sprawia, że ​​grasz z większą pewnością siebie.

Jack Savoriti powiedział, że zwrócił się do Nile'a Rodgersa o pracę nad swoim nowym albumem ze względu na jego wpływ na muzykę europejską

Jack Savoriti powiedział, że zwrócił się do Nile’a Rodgersa o pracę nad swoim nowym albumem ze względu na jego wpływ na muzykę europejską

Savoriti, który ma nadzieję, że jego nowy album podąży za jego sukcesem numer jeden رقم Śpiewaj dla nieznajomych, powiedział Thorntonowi, że jest dla niego naprawdę ważne, aby Rodgers rozumiał całą koncepcję albumu – i dlaczego chce, aby był zaangażowany.

READ  Sudbury's Bloom 3 oferuje w sobotę mnóstwo „akustycznej różnorodności”.

Powiedział: „Chciałem, żeby zdał sobie sprawę, że go pytam, ponieważ jest ważnym powodem, dla którego muzyka zmieniła się w Europie… To naprawdę się zmieniło”.

Kontynuował ze śmiechem: „Mógł go przytłoczyć, ale powiedział tylko: „Dobra, zrobię to”, dopóki ten facet się nie zamknie!”

Posłuchaj, jak Jack Savoretti opowiada o tym, dlaczego jego wozy robią tak wiele weselnych programów w najnowszym odcinku White Wine Question Time. Słuchaj teraz Podcast Apple A spotify.

Obejrzyj: Jack Savoriti ucieka z węgorzy, znajduje miłość i świętuje swój występ na Wembley