Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Nagrywanie dzisiejszych obchodów w północno-wschodnim Ohio

Tegoroczny sklep płytowy twierdzi, że RSD jest tam również dniem Rudy’ego Strudla, co jest powodem do zorganizowania imprezy.

PARMA, Ohio – sobota, 12 czerwca, to Dzień Przechowywania Dokumentów – lub dla tych, którzy wiedzą, ustalenie statusu uchodźcy.

A w polskiej wsi Parma jest to powód do świętowania, bo RSD – to także Dzień Strudla Rudiego.

Popularna polska piekarnia współpracuje z sąsiadem, sklepem The Current Year Record, organizując imprezę grupową.

Podczas gdy Bieżący Rok oferuje limitowane edycje standardowe związane z obchodami, Rudy oferuje pierogi, a nawet pączki pojawiają się rzadko.

„To jak kometa Halleya przelatująca przez Cleveland” – powiedziała współwłaścicielka Lydia Tremp. Nie zobaczysz pączków do marca. Tremp mówi, że będą mieli zarówno słodkie, jak i pikantne opcje, a także muzykę.

„Uwielbiamy mieć dobry beat polki lub jakikolwiek inny hit, który nas pobudza” – powiedziała.

„Wiesz, to tylko świętowanie wszystkiego, to miejsce narodzin rock and rolla. Wiesz, gdzie indziej mielibyśmy urządzić wielką imprezę płytową, jeśli nie w Cleveland?” Trump powiedział.

„Rekordy nigdy tak naprawdę nie zniknęły” – powiedział Michael Stutz, właściciel The Current Year. On i jego żona Mary otworzyli swój sklep na Ridge Street w październiku. „Ale teraz wszyscy się w to angażują. Wszyscy wiedzą, że to świetny, wspaniały dźwięk. I wiesz, że jest dużo muzyki, której nie możesz uzyskać w żadnym innym formacie”.

Z okazji Record Store Day Stutz mówi, że szuka specjalnych wydań kolorowych winyli i innych przedmiotów kolekcjonerskich. Specjalizują się w albumach i rzadkich gatunkach.

Impreza RSD będzie trwać cały dzień na Ridge Road, zaczynając od 8 rano, a będą tam goście specjalni, towary vintage, jedzenie i napoje, z FatHeads i Porco’s Tiki Lounge. Dowiedz się więcej na stronie wydarzenia przez Kliknij tutaj.

READ  Chanel wstrzymuje doroczne przyjęcie przed Oscarami, Nominowani i VIP-y wycinają pudełko z organizerem, aby świętować w domu