Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Jestem konserwatorem zabytków i jestem pod wrażeniem personelu zamku Belvoir w koronie, który do polerowania antyków używa tanich, amatorskich technik i mosiądzu

Jestem konserwatorem zabytków i jestem pod wrażeniem personelu zamku Belvoir w koronie, który do polerowania antyków używa tanich, amatorskich technik i mosiądzu

Konserwator był przerażony, gdy dowiedział się, że pracownicy okazałego domu, w którym kręcono sceny do „The Crown”, stosowali „tanie amatorskie” techniki i produkty do czyszczenia mebli.

Zamek Belvoir, który w scenach popularnego programu telewizyjnego pełni także funkcję zamku Windsor, jest znany jako jeden z najwspanialszych przykładów architektury regencji w kraju. Zamek w Belvoir istnieje od 1067 roku, a obecny budynek pochodzi z 1801 roku.

W lutym przeniesiono tu historyczne miejsce w Leicestershire TIK Tok aby podzielić się spojrzeniem zza kulis The Big Clean Spring.

i porozmawiać TelegrafDziałacz na rzecz ochrony przyrody Yannick Chastang z przerażeniem skrytykował w szczególności używanie przez pracowników brassu – metalicznej farby przeznaczonej do usuwania nalotów.

„Moi koledzy konserwatyści, moi przyjaciele kuratorzy i ja jesteśmy zbulwersowani tym, co robią w Belvoir, co widać na tym filmie” – powiedział placówce.

Zamek Belvoir, który w scenach popularnego programu telewizyjnego został również przekształcony w zamek Windsor, jest znany jako jeden z najwspanialszych przykładów architektury regencji w kraju.

„Braso składa się z kwasu szczawiowego, amoniaku i proszku ściernego. Amoniak to jedna z najbardziej niestabilnych substancji chemicznych stosowanych w metalurgii… Brasso ma zakaz wstępu do wszelkich wiejskich domów i warsztatów od dawna, odkąd pamiętam.”

Pan Chastang wyraził swoje rozczarowanie faktem, że Belvoir nie został „właściwie zakonserwowany”.

Wyraził również obawy dotyczące biurka Boulle’a, „bardzo rzadkiego i cennego”, które „obecnie popada w ruinę” – i, jak się obawiał, może nim zająć się Brasso.

Powiernik wezwał teraz do wszczęcia dochodzenia w sprawie sponsorowania kolekcji domów wiejskich, przyznając, że w Wielkiej Brytanii były trudności ze znalezieniem wykwalifikowanego personelu.

Rozmawiają inni eksperci Telegraf Zgadzam się, że Brasso jest prawdopodobnie zbyt „ścierny”, aby traktować nim meble i przedmioty historyczne.

Jednak według doniesień „osoba znająca zamek” powiedziała portierowi, że Brassau nie jest już używane w Belvoir.

MailOnline zwrócił się do zamku Belvoir z prośbą o komentarz.

Znajdujące się na liście I klasy Belvoir, siedziba księcia i księżnej Rutland, było miejscem scen rozgrywających się w zamku Windsor przez pierwsze trzy sezony „The Crown”.

READ  Strajkujący hollywoodzcy pisarze osiągają wstępne porozumienie ze studiami
W lutym historyczne miejsce w Leicestershire udostępniło TikTok, aby podzielić się spojrzeniem za kulisami „wielkich wiosennych porządków”.

Jej strona internetowa nadal publicznie chwali się swoimi powiązaniami z dramatem, w którym we wcześniejszym serialu Claire Foy i Matt Smith grali królową i księcia Edynburga.

Jednak w 2020 roku doniesiono, że Belvoir zostało wydzielone jako miejsce kręcenia serialu.

Przyjmuje się, że zamieszanie nastąpiło po tym, jak Emma Manners, księżna Rutland, z obsady Belvoir, zażądała od zespołu produkcyjnego wyższego wynagrodzenia, aby zapewnić kontynuację zdjęć w Belvoir, gdy groziło to zakłóceniem niezwykle dochodowego sezonu zdjęciowego w posiadłości.

Twórcy filmu odmówili i coraz bardziej przywiązali się do Burghleya.

Znajdujące się na liście I klasy Belvoir, siedziba księcia i księżnej Rutland, było miejscem scen rozgrywających się w zamku Windsor przez pierwsze trzy sezony „The Crown”. Obraz w 2021 roku

Źródło podało wówczas: „Zamek Belvoir był miejscem kręcenia wielu filmów i myślę, że twórcy czuli, że mogą podjąć decyzję”. Byli naprawdę zmęczeni podczas kręcenia, a potem zapragnęli pieniędzy, więc producenci kazali im się marnować.

„Ludzie zakładają, że duży program, taki jak The Crown, to dojna krowa, ale ma budżet jak każdy inny program”.

Ani Burghley House, ani zamek Belvoir nie chciały komentować tej sytuacji. „The Crown wykorzystuje dużą liczbę miejsc historycznych w Wielkiej Brytanii do reprezentowania różnych rodzin królewskich występujących w serialu” – powiedział Netflix.