Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Więcej zmian dla użytkowników Apple iPhone z nową aktualizacją iOS 17 beta

Więcej zmian dla użytkowników Apple iPhone z nową aktualizacją iOS 17 beta

iPhone’y wkrótce otrzymają aktualizację iOS 17, która wprowadzi wiele poważnych zmian w interfejsie, do którego użytkownicy są przyzwyczajeni.

Firma Apple ogłosiła aktualizację w czerwcu i zapowiedziała, że ​​zmieni funkcje telefonu, FaceTime, Wiadomości i AirDrop, nie wspominając o kodach transferu. Tysiące osób testowało wersję beta aktualizacji, zanim została wprowadzona na całym świecie, a największa zgłoszona zmiana dotyczyła iPhone’a, w którym znajduje się teraz przycisk zakończenia połączenia.

Aktualizacja prawdopodobnie zostanie wydana na początku przyszłego miesiąca, co oznacza, że ​​wkrótce zakończą się beta testy. Apple oferuje teraz cotygodniowe aktualizacje beta, skupiając się na ważnych ulepszeniach i dopracowaniach.

Czytaj więcej: „Smutny dzień” dla Molly May, gdy narzeczony Tommy Fury wyprowadza się z domu

Oto najnowsze aktualizacje dla iOS 17 wg MacPlotki:

Aplikacja Wiadomości

W aplikacji Wiadomości możesz teraz długo naciskać przycisk „+”, aby wyświetlić selektor zdjęć zamiast stukania i wybierania opcji Zdjęcia z listy.

READ  Dziewczyna amerykańskiej gwiazdy tenisa, Taylora Fritza, stara się przypomnieć sobie „niezdrowy” sen w związku z trudnym harmonogramem podróży ze swoim chłopakiem