Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Alan Wake 2, z 10-dniowym opóźnieniem, pojawi się 27 października

Alan Wake 2, z 10-dniowym opóźnieniem, pojawi się 27 października

Zajęty jesienny kalendarz wydań gier wciąż się zmienia. Remedy Entertainment i wydawca Epic Games zapłacili Data premiery to 10 dni do 27 października i wydaje się, że decyzja nie dotyczy konkretnie dania studiu więcej czasu na poprawienie gry. „Październik to wspaniały miesiąc na premiery gier i mamy nadzieję, że ta zmiana daty zapewni wszystkim więcej miejsca na cieszenie się ulubionymi grami”. Na koncie Alana Wake’a na Twitterze (ugh, X) czytamy.

Nie tylko to daje Alana Wake’a II Trochę różni się od niektórych innych głównych nowych gier wydanych w tym czasie, przybliża tytuł survival horroru do Halloween. W międzyczasie nie będziesz musiał dłużej czekać, aby dowiedzieć się więcej o grze, co właśnie się stanie być wyjątkowym podczas Gali Otwarcia Gamescom w następny wtorek. „Nie możemy się doczekać, aby pokazać wam, co ulubiony pisarz wszystkich zrobi w The Dark Place w przyszłym tygodniu” – czytamy na Twitterze. „Dziękuję za Twoją cierpliwość!”

Październik jest miesiącem szczególnie wypełnionym grami. Alana Wake’a 2 Nie przybywa już w tym samym tygodniu co I ale pojawi się za kilka dni Gra jest w sterówce o podobnym kształcie .

W tym miesiącu zaplanowano kilka innych godnych uwagi gier, w tym I Książęta męczenników I . Na początku tego tygodnia Ubisoft starał się stworzyć dla siebie małe okno, wprowadzając Assassin’s Creed Mirage Data wydania Batman: Trylogia Arkham Będę 13 października. chybić. Mam nadzieję, że ćwiczyłeś już rozciąganie palców przed tą natłokiem gier.

READ  Data premiery „Sally's Axis Trial” – TERMIN