Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Mironc przygotowuje się do obrony tytułu Horizon Irish Open, podczas gdy finaliści Ryder Cup szykują się do walki z K Club – Artykuły

Broniący tytułu Adrian Mironc dołączy na Horizon Irish Open do innych mistrzów Ryder Cup, Nicolaya, Rasmusa Hoggarda i Yannicka Paula w The K Club od 6 do 10 września 2023 r., bilety są w sprzedaży Tutaj.

30-latek przeszedł do historii w zeszłym roku, stając się pierwszym polskim zawodnikiem, który wygrał DP World Tour, odnosząc historyczne zwycięstwo nad Mount Juliet trzema uderzeniami.

Od tego czasu wygrał jeszcze dwa turnieje krajowe, ISPS HANDA Australian Open i DS Automobiles Italian Open, i ma nadzieję zadebiutować w Ryder Cup po trzech tygodniach obrony tytułu po raz pierwszy w swojej karierze w hrabstwie Kildare w towarzystwie czołowy mistrz Rory McIlroy, czterokrotny mistrz 2019 Shane Lowry, trzykrotny główny zwycięzca Insert Harrington, dwukrotny gracz Ryder Cup Terrell Hatton i mnóstwo gwiazd DP World Tour.

Bilety wstępu na to, co zapowiada się na ekscytujący ostatni dzień, są prawie wyprzedane, a fani są zachęcani do szybkiego działania, aby uniknąć rozczarowania. Kliknij tutaj, aby kupić.

Na korcie w popularnym turnieju pojawiają się również bliźniacy Højgaard, Nicolai i Rasmus, którzy zdobyli między sobą sześć tytułów DP World Tour, a Nicolai wygrał Italian Open w 2021 r. na stadionie Ryder-Cap, gospodarz Marco Simone, oraz Paul, zabezpieczając pierwsze zwycięstwo w Tour de France. Jego DP World w zeszłym roku na Mallorca Golf Open.

Pozostały tylko trzy liczące się wydarzenia, Paul zajmuje obecnie czwarte miejsce na europejskiej liście punktów w wyścigu kwalifikacyjnym, walcząc o to, by zostać trzecim niemieckim graczem w historii, który rywalizuje w drużynie Europy. Meronk zajmuje obecnie piąte miejsce na europejskiej liście punktowej, tuż za nim uplasował się Rasmus Højgaard, który zajmuje ósme miejsce.

Trzech najlepszych zawodników z europejskich i światowych list przebojów na zakończenie Mistrzostw Europy Omega Masters, tydzień przed Horizon Irish Open, automatycznie zakwalifikuje się do tegorocznego Ryder Cup. Rory McIlroy i John Rahm potwierdzili już swoje miejsca na europejskiej liście punktowej, pozostawiając jedno wolne miejsce.

READ  Ukraina – najnowsze: Rosja zignorowała rocznicę z powodu „nieudanych celów”; Sojusznik Putina z wizytą w Chinach | wiadomości ze świata

Kapitan Ryder Cup, Luke Donald, który również zagra w The K Club, potwierdzi swoją drużynę na początku tygodnia Horizon Irish Open, kiedy dokona swoich sześciu typów kapitańskich w poniedziałek 4 września, dzień po pierwszym z sześciu automatycznych wyborów. kwalifikatory. Jego zespół zostanie potwierdzony.

Mironek, który został pierwszym polskim członkiem DP World Tour po ukończeniu European Challenge Tour w 2019 roku, wielokrotnie zapisał się w księgach rekordów. W maju został pierwszym zawodnikiem z Polski, który znalazł się w pierwszej pięćdziesiątce oficjalnego światowego rankingu golfa, a także pierwszym zawodnikiem ze swojego kraju, który wystartował we wszystkich czterech głównych turniejach.

„Nie mogę się doczekać powrotu do Irlandii i obrony tytułu na Horizon Irish Open” – powiedział Mironc. „W mojej karierze było wiele debiutów, ale zostanie pierwszym zwycięzcą DP World Tour z Polski było czymś niesamowicie wyjątkowym.

„Dokonanie tego w tak historycznym turnieju, przed entuzjastyczną publicznością z Irlandii, było niesamowite, a zobaczenie mojego nazwiska obok jednych z największych golfistów w historii Europy jako zwycięzcy tego wydarzenia jest nadal bardzo surrealistyczne.

„Nigdy wcześniej nie grałem w The K Club, ale słyszałem kilka świetnych rzeczy o tym miejscu. Naprawdę nie mogę się doczekać tego tygodnia i wszystkiego, co wiąże się z obroną tytułu.”

Mironek był o jedno uderzenie za Nowozelandczykiem Ryanem Foxem z czterema dołkami do rozegrania, ale zakończył w dobrym stylu z dwoma ptakami i orłem na swoich ostatnich dołkach, uderzając w 18. green i wygrywając trzema. Dodał swoje nazwisko do listy wyróżnień, na której znajdują się między innymi Seve Ballesteros, McIlroy, John Rahm, Sir Nick Faldo, Colin Montgomery, Padraig Harrington i niedawno ogłoszony wicekapitan Jose Maria Olazabal.

We wrześniu na polu golfowym i poza nim odbędzie się światowej klasy rozrywka, aw weekend na głównej scenie Championship Village wystąpią Scouting for Girls i The Stunning. Girl Scouts będzie główną gwiazdą w sobotę 9 września, a The Stunning zamknie kurtynę w niedzielę 10 września. Obie grupy wystąpią po zadaniu ostatecznego ciosu.

READ  Rozszerzenie studia pielęgnacji paznokci opartego na członkostwie GlossLab