Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Wibracje Google Pixel 6 i 6 Pro zmieniły się po marcowej aktualizacji

Wibracje Google Pixel 6 i 6 Pro zmieniły się po marcowej aktualizacji

to jest To może brzmieć znajomoale coś jest nie tak Najnowsza aktualizacja oprogramowania Google Pixel 6. Ponieważ Google modyfikuje wersję Androida, którą dystrybuuje na telefony z niestandardowym chipem Tensor, pojawiły się dziwne problemy, ale zamiast Problemy z Wi-Fi Lub powolny skaner linii papilarnych, tym razem wpływa na inną ważną funkcję: powiadomienia. Nadal regularnie pojawia się w telefonie, ale z jakiegoś powodu siła wibracji jest teraz znacznie słabsza niż kiedyś.

Dźwięki mojego telefonu są wyciszone od lat, więc każda różnica w dźwięku powiadomień jest natychmiast problemem. Jest również zauważalnie bardziej miękki w przypadku połączeń przychodzących, w wyniku czego niektórzy ludzie zgłaszali brakujące połączenia telefoniczne.

Regulacja suwaka mocy telefonu wydaje się nie przynosić efektu, wskazując, że problem jest błędem, a nie zamierzonym. Wskazał na to plakat na Reddicie Ludzie zauważyli to samo w wersji beta Androida 12.1, Ale wydaje się, że trafił do wersji produkcyjnej bez odpowiedzi lub modyfikacji. życie androida Zwróć uwagę, że po tym, jak lista zmian pojawiła się w marcowej aktualizacji Pixela 7 marca, Google dodał wiersz z informacją, że zawiera ona „naprawienie problemu, który powoduje gorsze reakcje dotykowe w określonych okolicznościach” 8 marca.

Dlaczego Google to zmienił i czy było to celowe? Nie wiem i chociaż poproszono o więcej informacji, firma nie odpowiedziała. Wszyscy, z którymi rozmawiałem, używając Pixela 6, zauważyli zmianę w swoich telefonach, od znajomych do innych krawędź personel, podczas gdy numer postów W mediach społecznościowych Recenzje wskazują, że ma to ogromny wpływ na każdego, kto posiada jedno z urządzeń.

Przynajmniej kilka osób powiedziało, że podobała im się zmiana, ale jeśli nie jesteś jedną z nich, być może będziesz musiał poczekać na kolejną aktualizację lub zainstalować inną aplikację, która pozwala bezpośrednio regulować wibracje.

READ  Random: Xbox świętuje GameCube (i Dreamcast!) w 20. rocznicę