Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Random: Kingdom Hearts otrzymuje ukłon w stronę najnowszej kreskówki z Myszką Miki

Random: Kingdom Hearts otrzymuje ukłon w stronę najnowszej kreskówki z Myszką Miki

Zdjęcie: Disney

Królestwa Serca To trochę zła książka dla fanów Nintendo. Lata po pierwszym zamówieniu franczyzy na Nintendo Switch dostaliśmy to, o co prosiliśmy… aczkolwiek za pośrednictwem okropnej wersji w chmurze. Powiedzieliśmy, że port był „niesamowicie rozczarowujący” w Nasza recenzja arcydzieła Kingdom Hearts Integrumdał mu 5/10.

Jednak pomimo tego fajnie jest zobaczyć, jak serial otrzymuje ukłon od samego Disneya, z najnowszym programem specjalnym Disney + Mickey Mouse -„Cudowna wiosna Myszki Miki– Zawiera tylko Kingdom Key D, który jest kluczem używanym przez Myszkę Miki w większości serii.

Sam Disney często odnosi się do Kingdom Hearts, więc zobaczenie tego zabawnego małego gestu zdecydowanie wywołało uśmiech na naszych twarzach, bez względu na to, co czujemy w przypadku wersji Cloud na Switchu.

W rzeczywistości, Amber Vucinich z Storyboard Revisionist podziękowała za pośrednictwem poniższego tweeta za włączenie kodu klucza, zanim życzyła franczyzie „szczęśliwej dwudziestej rocznicy” (Wow, czy to trwało tak długo?).

Chociaż fani Switcha będą musieli pogodzić się z chmurowymi wersjami gier, nie wszystko jest ponure i ponure. Bohater serii – Sora – Podsumuj listę szalonych wojowników o Super Smash Bros.ponownie wydany 18 października 2021 r.

Czy obejrzysz The Wonderful Spring of Mickey Mouse na Disney+? Czy kupiłeś wersję Kingdom Hearts w chmurze na Switchu? Dowiedzmy się!

READ  Przewodnik po nowym standardowym systemie operacyjnym