Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Realistyczne buty Halo są tutaj, ale wyprodukowano tylko 117 par • Eurogamer.net

Realistyczne buty Halo są tutaj, ale wyprodukowano tylko 117 par • Eurogamer.net

„Buty z limitowanej edycji dają fanom Halo szansę wkroczenia (buty) i zostania mistrzem”.

Niewiele rzeczy mnie satysfakcjonuje, jak odgłos butów Master Chief podskakujących po podłodze, i wydaje się, że nie tylko ja tak uważam, ponieważ deweloper 343 Industries nawiązał współpracę z amerykańskim producentem obuwia Wolverine, aby stworzyć parę prawdziwych butów. -życie spartańskie buty.

Podobnie jak w przypadku innych form współpracy, nie jest tania – potrzebujesz 225 USD (170 GBP), zanim uwzględnisz opłaty za wysyłkę i opłaty celne – i żeby zwiększyć popyt, tylko 117 par zostanie wyprodukowanych i wyprzedanych, więc spodziewaj się, że Scrum na dzień premiery.

„Recenzje zaczęły prosić markę o urzeczywistnienie butów” – powiedział Wolverine. gry komputerowe). „Teraz, po prawie roku projektowania i współpracy, Wolverine i 343 Industries odpowiadają na wezwanie”.

„Ze względu na nasze korzenie w militarnej fantastyce naukowej, często słyszeliśmy od naszych fanów, że istnieje zapotrzebowanie na buty inspirowane przez Master Chief. Kiedy więc zadzwoniliśmy do Wolverine’a w sprawie współpracy, byliśmy gotowi odpowiedzieć na to wezwanie”. powiedział 343 Halo and Xbox Consumer Product Manager, John. przyjaciel.

Źródło obrazu: Wolverine

„Buty z limitowanej edycji dają fanom Halo szansę na wkroczenie (buty), aby stać się mistrzem i wejść do świata Halo w ich codziennym życiu. Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, jak fani zareagują na nadchodzącą współpracę i premiery, gdy częścią naszego partnerstwa z Wolverine.”

Aby mieć szansę kupić parę butów, Aby zarejestrować zainteresowanie, musisz zarejestrować się w Wolverine. Niestety nie wygląda na to, że są wysyłane poza USA.

W tym tygodniu w końcu zadebiutowała adaptacja Paramount Halo, po tym, jak utknąłem w produkcji na, jak się wydaje, na zawsze. A w pierwszym odcinku ujawnia się twarz Master Chief.

Czy wesprzesz Eurogamer?

Chcemy ulepszyć Eurogamer, a to oznacza lepsze dla naszych czytelników, a nie dla algorytmów. Możesz pomóc! Zostań zwolennikiem Eurogamer, a będziesz mógł oglądać witrynę całkowicie bez reklam, a także uzyskać wyłączny dostęp do artykułów, podcastów i prelekcji, które przybliżą Cię do zespołu, historii i gier, które wszyscy kochamy. Subskrypcje zaczynają się od 3,99 GBP / 4,99 USD miesięcznie.

READ  Chromebook 101: Jak dostosować pulpit Chromebooka

Wesprzyj nas