Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Weterani Mahoning Valley przygotowują się do Dnia Pamięci |  Wiadomości, sport, praca

Weterani Mahoning Valley przygotowują się do Dnia Pamięci | Wiadomości, sport, praca

Vic Corneliussen z North Jackson i 2 Brygada złożyli flagi na ostatnich grobach weteranów na Cmentarzu Girard City, gdzie nabożeństwo z okazji Dnia Pamięci odbędzie się 29 maja o godzinie 11:00.

Organizacje usługowe dla weteranów w Dolinie Mahoning przygotowują się do corocznych obchodów Dnia Pamięci.

W Boardman trwają prace nad 119. z rzędu imprezą świąteczną w gminie. Tymczasem w Lake Milton, American Legion Lake Post No. 737 na paradzie, która odbędzie się w pobliżu rampy do wodowania łodzi na Mahoning Avenue o godzinie 11:00 w Dniu Pamięci.

„Dołączcie do nas, gdy odnawiamy naszą paradę i służbę, aby uhonorować tych, którzy służyli i służą i którzy złożyli najwyższą ofiarę, służąc w wojsku dla naszego kraju” – powiedział Mark Locke z Boardman-Youngstown Kiwanis Club Memorial Day Committee, który sponsoruje paradę i nabożeństwo.

Luke powiedział, że organizacje powinny kontaktować się z nim pod numerem 330-518-6088; [email protected], jeśli chcą wziąć udział w wydarzeniach.

Imprezy planszowe

Grupy biorące udział w paradzie Boardmana mają zebrać się w Boardman Center Middle School, 7410 Market Street, o godzinie 9:00, a parada rozpocznie się o godzinie 10:00.

O godzinie 9:00 rozpocznie się wyścig autostradowy Memorial Mile. Podąży tą samą drogą, co serial. Zamówienia na wyścigi są dostępne w Chili’s, YMCA i Second Sole.

Trasa parady rozpoczyna się w Central School, następnie kieruje się na północ Market Street (State Route 7), a następnie na wschód Boardman-Boland Road (US Route 224) do parku miejskiego.

Uczestnikami marszu mogą być grupy spacerowe, po jednym pojeździe na organizację, ale uczestnikom nie wolno rozdawać materiałów promocyjnych.

Piesi mogą rozdawać cukierki (bez rzucania), idąc wzdłuż ulicznych barykad, nadążając za sponsorowanym samochodem.

Podpułkownik Christopher DuBuzy z Boardman poprowadzi paradę nad głową helikopterem Black Hawk, powiedział Locke, z planami lądowania w Boardman Park, a dwaj piloci wezmą udział w nabożeństwach żałobnych.

READ  Speedway of Nations 2022: „To było naprawdę zacięte!” Timmy Salonen miał ogromny wpływ na fiński finał niespodzianki

Po paradzie, około godziny 11:00, w odkrytym amfiteatrze Boardman Park Mag odbędzie się nabożeństwo z okazji Dnia Pamięci.

Głównym mówcą będzie przedstawiciel USA Bill Johnson, R. Marietta, który reprezentuje hrabstwo Mahoning. Johnson jest weteranem Sił Powietrznych.

Lorraine Johnson poprowadzi protest, a emerytowany podpułkownik Sił Powietrznych Bill Moss poprowadzi Przysięgę Wierności i złoży wieniec ku czci weteranów regionu.

Prezydent Boardman High School National Honor Society, Mackenzie Kelso, złoży wieniec na cześć obecnego personelu wojskowego.

Luke of the Boardman-Youngstown Kiwanis poprowadzi ceremonie podczas imprezy, podczas gdy muzykę zapewni Boardman High School Wind Band pod dyrekcją Toma Ruggieri oraz Boardman High School Choir pod dyrekcją Lindy Smyrk.

Luke powiedział, że w przypadku niesprzyjającej pogody nabożeństwo z okazji Dnia Pamięci odbędzie się w Boardman Park Community Centre o godzinie 10:00.

„Zapraszamy wszystkich weteranów i członków społeczności, aby przyłączyli się do nas w uznaniu, pamiętaniu i wyrażaniu naszych najgłębszych podziękowań za historyczne poświęcenie naszej armii, aby zachować nasz sposób życia” – powiedział Luke.

Jezioro Miltona

W Lake Milton Mark Bianco, dyrektor finansowy Legion Post # 737, pomaga Holly Bar koordynować paradę.

Bianco powiedział, że uczestnicy parady zaczną ustawiać się w kolejce o 10 rano i spotkają się na parkingu rampy do wodowania łodzi na Mahoning Street.

Bianco powiedział, że jest podekscytowany tegorocznymi wydarzeniami Dnia Pamięci, ponieważ jego wujek, Joseph Bonanno, będzie marszałkiem wielkim podczas Milton Lake Parade.

„Ma 101 lat i służył w armii podczas II wojny światowej pod dowództwem generała George’a Pattona. Jestem bardzo dumny jako weteran” – powiedział mi.

W deszczu czy w słońcu, Bianco powiedział, że program będzie kontynuowany z trasą pokazu kończącą się na parkingu Legion post przy Milton Avenue. Kilku mówców podzieli się z Wielkim Marszałkiem szansą odwiedzenia uczestników parady i widzów oraz poczęstunku z weteranami i członkami społeczności.

READ  Liam Smith proponuje randkę z Chrisem Eubank Jr.

Bianco powiedział, że tegoroczny temat to „Stars and Stripes Forever”.

prace cmentarne

Przed obchodami Dnia Pamięci grupy weteranów zorganizowały się w tym miesiącu, aby udekorować groby weteranów w dolinie amerykańskimi flagami.

American Legion Post 472 umieścił flagi 13 maja na grobach weteranów na cmentarzu Lake Park. Locke powiedział, że członkami centrum pomocy byli ochotnicy z jednostki pomocy i miejscowego oddziału skautów.

Niektóre organizacje weteranów dekorowały groby na cmentarzu Calvary w Youngstown i cmentarzu Resurrection w Austintown, powiedziała Susan Krawcheck, dyrektor wykonawczy Mahoning County Veterans Service.

Krawczyk powiedział, że dekoracja odbędzie się przed uroczystością upamiętniającą weteranów zaplanowaną na 27 maja o godzinie 10:00 na cmentarzu Calvary, 248 S. Belle Vista Ave. Youngstown.

Weterani wezmą udział wraz z hrabstwem Disabled American Veterans Organizations i jednostką ROTC Austin Township Fitch High School w krótkiej ceremonii, która obejmuje wycofanie amerykańskich flag z gwardią honorową, salutowanie z hymnu narodowego i granie w krany. Publiczność zostaje zaproszona na cmentarz.

Organizacje weteranów z obszaru Girard udekorowały groby na cmentarzach miejskich Girard i Belmont.

American Legion Post 15 wyśle ​​27 maja ochotników na polski cmentarz Riverside, aby wywieszali amerykańskie flagi na grobach weteranów.

Wydarzenia związane z Dniem Pamięci

BEAVER TOWNSHIP – Nabożeństwo zaplanowane jest na godzinę 11 rano w Dniu Pamięci weteranów na cmentarzu miejskim na rogu dróg stanowych 164 i 165 w północnej Limie. Gościem specjalnym będzie podpułkownik Scott Allen, dyrektor ds. spraw publicznych 910. Skrzydła Transportu Powietrznego ze stacji Youngstown Air Reserve w Wiedniu.

Campbell – Nabożeństwo z okazji Dnia Pamięci odbędzie się o godzinie 10:00 w Campbell Memorial High School. Prelegentem będzie detektyw policyjny Joseph Pavlansky, który służył na Bliskim Wschodzie. Burmistrz Brian Tedesco również przemówi, a jego sekretarz, także weteran, odczyta nazwiska 99 mieszkańców Campbell, którzy zginęli służąc ojczyźnie.

READ  Golden Storm Federer uderza w Sonego, by dotrzeć do ćwierćfinału Wimbledonu

CANFIELD – nabożeństwa z okazji Dnia Pamięci odbędą się o godzinie 10:00 w Veterans Plaza w Canfield North Green. Mówcą jest Leo Connelly, komisarz w Mahoning County Veterans Service Commission. Po ceremonii procesja odbędzie się na Cmentarzu Canfield East na drugą krótką ceremonię ku czci weteranów Canfield. Ceremonia finałowa odbędzie się w Canfield Warfare Museum, gdzie na Ścianie Honoru zostaną umieszczone nazwiska. Trwałe produkty żywnościowe dla Banku Żywności Weteranów są zbierane w Zion Lutheran Church.

Girard – Ceremonia odbędzie się o godzinie 11:00 w Dniu Pamięci na Cmentarzu Miejskim w Girard, sponsorowanym przez Radę Weteranów Girard. Krótkie biografie lokalnych weteranów Wietnamu zostaną przedstawione przez przewodniczących klas w Girard High School od dziewiątej do dwunastej klasy.

Hubbard: Ceremonia odbędzie się o 10 rano w Dniu Pamięci na Cmentarzu Unii, a następnie pod War Memorial. Most pamięci Purple Heart Warrior Memorial Bridge zostanie poświęcony 3 czerwca o godzinie 9 rano. Most znajduje się obok starego salonu samochodowego Stever Chevrolet.

Lake Milton — Parada z okazji Dnia Pamięci rozpocznie się o godzinie 10:00 na parkingu Mahoning Street Boat Launch Ramp i zakończy się na parkingu American Legion Post przy Milton Street. Marszałkiem byłby Joseph Bonanno, lat 101, który służył w armii podczas II wojny światowej.

McDONALD – Nabożeństwo żałobne odbędzie się 28 maja o godzinie 13:00 w War Memorial w Woodland Park, na rogu Fifth i Pennsylvania Avenue.

Polska – Oczekuje się, że premiera programu odbędzie się w Village w południe w Dniu Pamięci na Elm Street.

Aby umieścić wydarzenie Dnia Weterana, wyślij e-mail na adres [email protected].

Dzisiejsze najświeższe wiadomości i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczej