Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Wczesny dostęp do EA Sports FC 24, data premiery i bonusy za zamówienie w przedsprzedaży

Wczesny dostęp do EA Sports FC 24, data premiery i bonusy za zamówienie w przedsprzedaży

Następca długoletniej serii FIFA, EA Sports FC 24 Rozpoczyna się 29 września. Ale dla dużych graczy, którzy nie mogą się doczekać, aby wejść do gry, istnieje sposób, aby zacząć grać już teraz.

Po trzech dekadach gier FIFA na wielu generacjach konsol, EA zerwało swoje powiązania z organem zarządzającym piłką nożną i usunęło tę organizację z nazwy, czyniąc ją… FIFA 23 Ostatnia gra wideo z bestsellerowej serii. Ale to na pewno jeszcze nie koniec.

EA podjęło decyzję i wytyczyło własną ścieżkę, wypuszczając nową serię gier piłkarskich pod szyldem EA Sports. EA Sports FC 24 To w zasadzie FIFA 24, ale z nowym, błyszczącym wyglądem. Duży dodatek do FC 24 Czy po raz pierwszy wybrani zostaną zarówno gracze płci żeńskiej, jak i męskiej i będą mogli grać ramię w ramię w Ultimate Team.

Choć twórca gry w ciągu ostatnich kilku tytułów FIFA powoli dodawał do serii ligi kobiecej piłki nożnej, po raz pierwszy w najpopularniejszym trybie serii będzie można dodać finalistki Pucharu Świata Kobiet Lucy Bronze i Alessię Russo.

Dodatkowo, gracze Nintendo Switch nie będą tym razem musieli grać w starszą wersję gry – fani Switcha otrzymają pełnoprawną grę, tyle że bez funkcji cross-play i HyperMotion V.

Istnieją dwie różne wersje gry i obie są już dostępne w przedsprzedaży. Tutaj znajdziesz wszystko, co musisz wiedzieć – bonusy za zamówienie w przedsprzedaży, funkcje, szczegóły różnych platform i informacje o tym, jak uzyskać wcześniejszy dostęp.

Kiedy rozpoczyna się wczesny dostęp do EA Sports FC 24?

Dostęp do niego można uzyskać na dwa sposoby EA Sports FC 24 – Zamawiając w przedsprzedaży Edycję Ostateczną przed oficjalną datą premiery lub subskrybując EA Play Pro.

Obie ścieżki umożliwią grę od piątku, 22 września 2023 r., czyli na cały tydzień przed globalną premierą.

READ  Musisz znać tę fajną sztuczkę na iPhone'a - idealną do pisania SMS-ów

Warto też dodać, że abonenci EA Play Standard mogą otrzymać wcześniejszy dostęp na 10 godzin przed oficjalną premierą gry.

Gdzie zamówić w przedsprzedaży EA Sports FC 24

EA Sports FC 24 Edycja standardowa: od 63 GBP Amazon.co.uk

(Amazonka)

Jeśli zamówiłeś w przedsprzedaży wersję standardową EA Sports FC 24Przy zakupie otrzymasz dodatkowe nagrody. Zawiera grę podstawową, przedmiot do wypożyczenia w postaci gwiazdy (Haaland na 10 meczów), przedmiot do wypożyczenia ambasadora płci męskiej i żeńskiej (na pięć meczów), nowy slot PlayStyles w klubach, dodatkowe punkty postaci w trybie kariery gracza oraz pięcio- gwiazdorski trener w trybie kariery menadżera. Uff!

Gra jest dostępna na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series Wersja na Nintendo Switch jest również podobna do edycji Deluxe gry, z włączonym trybem Ultimate Team. Obecnie można ją zamówić w przedsprzedaży w Amazon, Game i innych sklepach. Wysyłka 29 września.

Amazonka

Gra

EA Sports FC 24, edycja ostateczna: od 79,99 GBP, Amazon.co.uk

(Amazonka)

Jeśli rozstaniesz się z odrobiną gotówki i zamówisz w przedsprzedaży wersję ostateczną od EA Sports FC 24, otrzymasz grę siedem dni przed wszystkimi innymi, począwszy od 22 września. Jedyna zauważalna różnica pomiędzy Edycją Ultimate a Edycją Standardową polega na tym, że dostęp do niej mają ci, którzy wybiorą Edycję Ultimate FC 24Najlepszy tryb kampanii zespołowej.

Będziesz mieć także dostęp do dodatkowych nagród umożliwiających rozpoczęcie kariery FC 24 wycieczka. Oprócz nagród z Edycji standardowej odblokujesz 4600 punktów FC, jeden pakiet drużyny tygodnia, a także wypożyczonego na 24 mecze zawodnika w trybie kampanii Ultimate Team oraz strój Nike x EA Sports Ultimate Team.

Ci, którzy złożyli zamówienie w przedsprzedaży przed 22 sierpnia, otrzymali mistrza Ligi Mistrzów UEFA i mistrza Ligi Mistrzów UEFA Kobiet. Obecnie Amazon jest jedynym sprzedawcą posiadającym ostateczną wersję FC 24 Można zamówić w przedsprzedaży na Xbox i PC. Gracze korzystający z PS5 będą musieli zamówić grę w przedsprzedaży w PlayStation Store.

READ  AAWireless testuje obsługę Apple CarPlay

Chociaż nie wygląda na to, że EA wypuści ostateczną wersję na Nintendo Switch, według doniesień będzie można zagrać w ostateczny tryb drużynowy z powyższej gry podstawowej.

Wydanie końcowe

Jak zaoszczędzić 20%, zamawiając w przedsprzedaży EA Sports FC 24

EA Sports oferuje graczom, którzy posiadają jej kopię FIFA 23 Dodatkowe 20% zniżki przy zamówieniu gry w przedsprzedaży. Kiedy otworzysz FIFA 23 Na dowolnej platformie przejdź do menu głównego i przesuń palcem w prawo – znajdziesz to EA Sports FC 24 transparent. Rabat zostanie naliczony w przypadku złożenia zamówienia w przedsprzedaży w sklepie.

Co nowego w EA Sports FC 24?

Być może jednak otrzyma nową nazwę FIFA Jak wiesz i lubisz, nadal jest dostępny z kilkoma dopracowanymi, błyszczącymi i nowymi funkcjami. Jak wspomniano powyżej, zawodniczki mogą być wybierane wraz z graczami płci męskiej na tym samym boisku, a funkcja Ultimate Team Developments pozwoli ci awansować graczy na wyższy poziom poprzez realizację celów. Plus dostęp do 30 różnych lig, w tym angielskiej Premier League, Ligi Europy i Superligi Kobiet,

EA dodało dwie nowe ligi kobiet – Google Pixel Frauen-Bundesliga i Liga F. Nadal będziesz mieć dostęp do 19 000 licencjonowanych zawodników i ponad 100 stadionów.

W filmach duży nacisk kładzie się na realizm FC 24. EA dodało tak zwane tryby gry, które według wydawcy sprawią, że rozgrywka będzie bardziej realistyczna. Wykorzystując dane graczy ze świata rzeczywistego, pochodzące z Opta i innych źródeł, tryby gry zapewnią graczom unikalne umiejętności, dzięki którym ich sposób gry stanie się bardziej realistyczny. „Playstyles+ zwiększa te charakterystyczne możliwości do poziomu światowej klasy” – napisał twórca. „Pomyśl o potężnym strzale Haalanda, który odzwierciedla zdolność elitarnych graczy do gry na poziomie, który może osiągnąć tylko kilku innych”.

Funkcja HyperMotion została również zaktualizowana do wersji HyperMotion V, która w dalszym ciągu poprawia płynność i rytm poruszania się zawodników na boisku, korzystając z rzeczywistych danych wolumetrycznych, chociaż jest to dostępne tylko na PS5, Xbox Series Dostępny jest także ulepszony silnik Frostbite, który sprawi, że rozgrywka będzie bardziej realistyczna, a EA twierdzi, że będzie można zobaczyć zmarszczki na koszulkach graczy.

READ  Quiz: Sprawdź swoją ogólną wiedzę na temat PlayStation – wersja 13

Wreszcie, aby uczcić wytyczanie przez EA własnej ścieżki, firma wprowadza coś, co nazywa się Statusem Założyciela. Jeśli zrobisz EFC 24 Ultimate Team Przed 1 listopada otrzymasz Odznakę Założyciela i grupę do reprezentowania, a także dodatkowe nagrody za każdym razem EFC Gra.

Platformy i gra międzyplatformowa: na jakich platformach można grać w EA Sports FC 24?

EA Sports FC 24 Będzie można w nią grać na PC, PS5, PS4, Xbox Series Po raz pierwszy będzie także dostępna na Nintendo Switch w formacie całkowicie innym niż retro, z tym samym silnikiem Frostbite, tymi samymi menu, tymi samymi stylami i trybami rozgrywki, a nawet Voltą. Ominie Cię tylko HyperMotion i gra międzyplatformowa. Wygrywa!

FC 24 Gra międzyplatformowa jest możliwa pomiędzy graczami Xbox, graczami na PS5 i graczami na PC, ale gracze na Switchu będą mogli grać przeciwko swoim towarzyszom tylko za pomocą Nintendo Switch.

Data premiery „EA Sports FC 24”.

FC 24 Zostanie wydany 29 września. Jeśli zamówisz grę w przedsprzedaży już dziś, będziesz mógł zacząć grać przez cały tydzień przed wszystkimi innymi.

Data premiery aplikacji towarzyszącej „EA FC 24”.

the EFC 24 Aplikacja towarzysząca została uruchomiona w czwartek, 21 września. Mobilna wersja aplikacji internetowej umożliwi graczom wcześniejszy dostęp do niektórych funkcji Ultimate Team FC 24Oficjalna premiera 29 września.

Kody kuponów

Aby uzyskać zniżki na produkty do gier i oferty na konsole, skorzystaj z poniższych linków:

Chcesz grać komfortowo? Przeczytaj nasz przewodnik Najlepsze fotele gamingowe