Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Nie ma żadnych nowych ogłoszeń na temat jutrzejszej gry ani programu telewizyjnego The Last of Us

Nie ma żadnych nowych ogłoszeń na temat jutrzejszej gry ani programu telewizyjnego The Last of Us

Naughty Dog będzie jutro obchodzić Dzień The Last of Us, ale nie należy wchodzić na jego transmisję na żywo, spodziewając się jakichkolwiek informacji o nowych grach lub programach telewizyjnych. Deweloper PlayStation Studios przeniósł się do Świergot Zabić wszelkie emocje, podkreślając, że skupi się na „sztuce, towarach i nie tylko”. Studio kontynuuje: „Chociaż honorujemy dziesięcioletnie dziedzictwo serii, nie będziemy omawiać żadnych przyszłych projektów gier ani programów telewizyjnych”.

Dzień Last of Us – wcześniej znany jako Dzień Epidemii – rzadko przynosi fanom ważne wieści; Zamiast tego ma uczcić społeczność utworzoną wokół historii Joela i Ellie. Jednakże, biorąc pod uwagę projekty przeznaczone zarówno na ekrany PS5, jak i telewizory, zrozumiałe jest, dlaczego fani oczekują odrobiny ekscytacji tym, co ma nadejść.

Oczywiście słoniem w pokoju jest gra wieloosobowa The Last of Us, nad którą pracuje studio Naughty Dog i potwierdzono, że jest ona w fazie rozwoju, ale według najnowszych doniesień nie wszystko idzie najlepiej. Dziennikarz Bloomberg, Jason Schreier, donosi, że projekt online został ograniczony po niedawnej ocenie przeprowadzonej przez Sony i Bungie. Doprowadziło to do „spowolnienia rozwoju”, ponieważ twórcy „przewartościowali jego jakość i długoterminową rentowność”. Nie jest jasne, czy tryb wieloosobowy ujrzy światło dzienne, czy nie.

Jeśli chodzi o telewizję, HBO potwierdziło drugi sezon serialu Ostatni z nas Będziemy kontynuować prace nad adaptacją The Last of Us: Part 2. Jednak w wyniku strajku WGA produkcja została zawieszona. Tak więc, chociaż jutro nie usłyszycie o żadnych nowych grach The Last of Us, Naughty Dog prawdopodobnie będzie miało nową, fajną koszulkę, aby ją promować.

READ  Nadchodzące gry i akcesoria Nintendo Switch na kwiecień i maj 2023 r