Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

W Melbourne ogłoszono partnerstwo z Fed Square i Network 10

Fed Square wprowadza swoją rewitalizację za pomocą Network 10 w pierwsze tego rodzaju partnerstwo społecznościowe dla Fed Square. Partnerstwo zwiększy zdolność Fed Square do zapewnienia dalekosiężnej platformy dla partnerów kulturalnych i lokalnej społeczności, a także doda krajobraz doświadczeń, którymi można cieszyć się na Fed Square.

Network 10 będzie współpracować z Fed Square w celu tworzenia i nadawania kreatywnych treści w kanałach Fed Square, w tym dużego interfejsu cyfrowego, aby zaangażować społeczność i przyczynić się do rewitalizacji Square. Fed Square jest gospodarzem wielu ważnych wydarzeń społecznych każdego roku, w tym Diwali, Polish Festival, Pillars of Light, Corey Christmas, Sustainable September i Harmony Day, a zaangażowanie Network 10 sprawi, że nadawca ożywi się i wesprze wiele z tych inicjatyw społecznościowych.

„Cieszymy się, że ponownie jesteśmy otwarci i witamy ludzi w Fed Square” – mówi Caroline Ralphsmith, dyrektor generalny Fed Square – „Nowe partnerstwo z Network 10 stawia Fed Square w silniejszej pozycji, aby znaleźć się w centrum akcji. do ścisłej współpracy z Network 10 w celu wzmocnienia naszych programów naszej społeczności i oferowania wyjątkowych i zróżnicowanych doświadczeń wszystkim mieszkańcom Wiktorii.”

Network 10 Melbourne Dyrektor generalny Tony Skyev dodał: „Cieszymy się, że możemy współpracować z Fed Square, prawdziwie kultowym miejscem w Melbourne, które przez wiele lat było centrum kulturalnym w społeczności. W tym partnerstwie nie możemy się doczekać współpracy z Fed Kwadratuj i buduj razem na zaangażowaniu społeczności Sieci.10 poprzez różne aktywacje i doświadczenia.”

Powiązane artykuły

23 września 2021 r. – Fed Square w Melbourne odbiera podwójne nagrody za swój program innowacyjnych wydarzeń

19 września 2018 r. – Nowy gigantyczny ekran na Fed Square ma być używany jako strona do oglądania na żywo finałów AFL

12 kwietnia 2018 r. – Przebudowa budynku Fed Square

READ  Cyberpunk 2077 nowej generacji podwaja zarobki CD Projekt w pierwszym kwartale

8 marca 2015 r. – Uznanie obszaru neutralności węglowej Fed

18 lutego 2015 – Chris Brooks przenosi się z Fed Square, aby kierować regionalnymi obiektami w Auckland

31 grudnia 2014 r. – Plac Fed z okazji nadejścia roku 2015 odliczaniem do masowego tańca


Małe zgłoszenie serwisowe
Mamy nadzieję, że docenisz publikowane przez nas wiadomości, więc skoro tu jesteś, czy możemy prosić o Twoje wsparcie?

Wiadomości, które publikujemy na www.ausleertain.com.au, są niezależne, wiarygodne (miejmy nadzieję) i dostępne bezpłatnie, bez popychania ścian i bez irytujących wyskakujących reklam.

Czy jednak jako niezależny wydawca możemy prosić Cię o wsparcie nas w prenumeracie publikacji? Australijski Departament Rekreacji Dziennik – jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś.

Wydawany od 1997 dwumiesięcznik, druk Australijski Departament Rekreacji Różni się od tej witryny tym, że publikuje dłuższe, szczegółowe i analityczne funkcje obejmujące sporty wodne, atrakcje, rozrywkę, wydarzenia, fitness, parki, rekreację, sport, turystykę i zarządzanie obiektami.

Subskrypcje kosztują tylko 90 USD rocznie.

Kliknij tutaj subskrybować.