Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Troy Baker i Roger Clark pracują nad Fortem Solis

Zgodnie z artykułem zamieszczonym na Polska stronaAktor głosowy Joel Troy Baker i aktor głosowy Arthur Morgan Roger Clark pracują nad nową grą o nazwie Fort Solis, który jest rozwijany w studiu o nazwie Fallen Leaf. Co ciekawe, zaledwie dzień wcześniej Clarke opublikował na Instagramie zdjęcie jego i Bakera w smokingach.

Przejdź do tłumaczenia artykułu przesłanego na ResetEra, Fort Solis Wygląda na to, że jest opracowywany w oddziałach Fallen Leaf w Warszawie w Polsce i Liverpoolu w Wielkiej Brytanii. Obecnie nad adresem między dwoma biurami pracuje 20 deweloperów.

Fort Solis To gra trzecioosobowa”, jak czytamy w tłumaczeniu artykułu. Fabuła koncentruje się na losach dwojga bohaterów: Jacka i Jessiki. W odpowiedzi na sygnał SOS z ośrodka badawczego w pobliżu Marsa, Jack udaje się na miejsce, aby Napięcia i kolejne wydarzenia zaczynają przeplatać się z burzą piaskową, która odcina bazę O świecie Budżet produkcji szacowany jest na 10 mln zł, a gra zadebiutuje na PC i konsolach w pierwszym kwartale 2023 roku.

Artykuł twierdzi, że opadły liść będzie miał pionowy kawałek Fort Solis Gotowe do końca tego roku, a rozmowy z największymi wydawcami rozpocznie na początku 2022 roku. Najwyraźniej studio prowadziło już rozmowy z Sony, Microsoftem i Epic Games.

„Grafika w Fort Solis „Będzie na najwyższym poziomie pod względem modeli postaci, animacji i otoczenia” – powiedział w artykule współzałożyciel Fallen Leaf, James Tinsdale. Dzięki wykorzystaniu najnowszych rozwiązań oferowanych przez Unreal Engine 5, w tym ray tracingu czy systemu dopasowywania ruchu. Chcemy stworzyć scenę dla graczy, która bardziej przypomina serial Netflix niż grę wideo”.

Zaktualizujemy naszych czytelników, gdy będziemy mieli więcej informacji.

[Source: ResetEra]

READ  Buffalo Dyngus Day Parade powraca w 2022 r.