entertainment

Camp HBO Max data premiery, obsada i fabuła – co wiemy do tej pory

Według październikowego raportu Variety, „Camp” rozgrywa się w Camp Outland, „oazie na świeżym powietrzu dla gejowskich nastolatków”. Fabuła obraca się wokół Randy’ego Kapplehoffa, który występuje w obozie muzycznym i zakochuje się w chłopcu, który „nie wie, że istnieje”. Aby przyciągnąć uwagę swojej sympatii, „Randy przemienił się w męskiego i uroczego Della, który porzuca urocze tony serialu, lakier do paznokci i jednorożcową pościel, aby uchwycić serce masywnego wozu”. Jednak Randy zaczyna kwestionować swój plan, aby zwrócić uwagę swojej sympatii, gdy zdaje sobie sprawę, jak daleko musi się posunąć, aby wymazać swoje prawdziwe ja.

Porter prawdopodobnie kojarzy się z wolnością i sukcesem wynikającym z bycia wiernym sobie. podczas rozmowy z Wiadomości CBS Aby promować swoje wspomnienia Unprotected, powiedział: „Teraz telefony, które otrzymuję, to Billy – Billy, którego odrzucano od dziesięcioleci. Chcą, żebym pojawił się w moich ubraniach, chcą, żebym pojawił się w moich płaszczach, chcą mnie by pojawić się w moich skrzydłach.”

Potem przypomina sobie, jak każdego dnia był bity i torturowany przez kolegów z klasy, aż śpiewał na pokazie talentów w piątej klasie. A potem nagle to było jak: „No cóż, zostawiam go w spokoju – potrafi śpiewać! To było moje nowe. Pomyślałem: „Och, strzelaj, ok, pozwól mi śpiewać!”. Pozwól mi śpiewać dalej, żebym mógł przestać bić!”, powiedział. Nic dziwnego, że Porter skorzystał z okazji, by wyeliminować „Campa”, który wygląda na to, że będzie uderzał bardzo blisko domu.

READ  Wielka Brytania. Sąd skazuje oszustów, którzy zmuszali Polaków do pracy w niewoli

About the author

Naomi Schmidt

"Zapalony komunikator. Specjalista od internetu. Czytelnik przez całe życie. Ekstremalny fanatyk telewizyjny. Muzykolik."

Add Comment

Click here to post a comment