Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

„Ice Dancing” zaskakuje Rheę Hebden, ujawniając jej zawodowego partnera

Prezenterka ITV Rhea Hebden poznaje swojego profesjonalnego partnera na deskorolce tańczyć na lodzie żyć dalej Lauren po raz pierwszy.

Kiedy Riya zaprezentowała swój klip rozrywkowy w piątek (5 listopada), opowiedziała o swoim nadchodzącym debiucie tańczyć na lodzie Wyjaśniła szczegóły swoich aktualnych szkoleń.

Filmy ze wstępu do jazdy na łyżwach były odtwarzane, podczas gdy Rhea powiedziała, że ​​dowie się, kim jest jej partner tego samego dnia, zanim Lauren zapytała ją: „Nie masz pojęcia, kim ona jest?”

Rhea nie wiedziała, że ​​polski łyżwiarz Łukasz Rosicky czekał za kulisami, by się z nią spotkać.

ITV

Związane z: tańczyć na lodzie Ogłasza, że ​​​​10 celebrytów dołączy do składu 2022

Lauren zaczęła drażnić się z przyszłą uczestniczką, mówiąc: „To zabawne, że nie wiesz. Ponieważ wiemy”, po czym zwróciła uwagę na przesuwane drzwi, aby odsłonić swojego zawodowego partnera.

Rhea odpowiedziała, krzycząc radośnie: „Mogę cię zabić”, zażartowała Lauren.

Potem wstała, by przytulić swojego partnera i powiedziała: „Miło cię poznać! Czuję mrowienie, mrowienie!”

Polski profesjonalista usiadł obok swojego partnera, aby ujawnić, że oglądał pociąg Rhea online i skomentował, że był „pod wrażeniem” tego, co do tej pory widział.

Raya Habdin tańcząca na lodzie 2022

Matowy MrózITV

Związane z: tańczyć na lodzie Ósma gwiazda potwierdza serię 2022

Łukasz był skaterem tańczyć na lodzie Od 2011 jest żonaty z fińską łyżwiarką figurową Alexandrą Schaumann – która wcześniej wygrała serię Ściśle chodź tańcz Zwolennik Jamesa Jordana.

Raya udostępniła na nim klip Instagram Kanał i podpis posta: „To wyjątkowy moment, o którym dowiedziałem się, że @icelukasz jest moim partnerem narciarskim @dancingonice na żywo w @lorraine. Szczerze mówiąc, nie mogę się doczekać rozpoczęcia naszej wyprawy na narty!”

READ  Ryan Reynolds mówi, że Deadpool 3 może zacząć kręcić w 2022 roku

ona też ćwierkanie Selfie zza kulis, na którym Lucas mówi: „To szaleństwo. Jesteśmy partnerami do tańca na lodzie!”

tańczyć na lodzie Powróci w 2022 roku w ITV.

Ta treść jest tworzona i utrzymywana przez stronę trzecią i jest importowana na tę stronę, aby pomóc użytkownikom podać ich adresy e-mail. Możesz znaleźć więcej informacji na temat tej i podobnych treści na piano.io