Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Tiffany „New York” Bullard wprowadza limitowaną edycję linii lakierów do paznokci

Tiffany’s New York Pollard

Źródło: Imeh Akpanudosen / Getty Images Entertainment / Getty

Tiffany „Nowy Jork” Pollard Przedsiębiorca kosmetyczny może teraz zostać dodany do jej obszernego CV, ponieważ właśnie ogłoszono wprowadzenie limitowanej linii lakierów do paznokci GA!

według Tak! czasopismoKrólowa reality TV łączy siły z Orcą, aby wypuścić cztery opakowania lakierów do paznokci z limitowanej edycji zatytułowanych HBIC (główny b**** odpowiedzialny), które idealnie pasują do marki HBIC. smak miłości Ałun, ponieważ na pewno od lat jest HBIC. „To mój pierwszy produkt w historii, a w atrament HBIC wkładam całe serce” — powiedział 39-latek magazynowi.. „To świetna linia lakierów do paznokci, która naprawdę przemawia do prawdziwego HBIC w każdym z nas”.

Chociaż zwykle uwielbia nosić całą czerń, kanał reality TV OG podzielił się, że postanowiła stworzyć odważną paletę kolorów dla ekspertów od paznokci, wypuszczając gamę niebieskich, czerwonych, żółtych i zielonych lakierów do paznokci, aby dodać „wyskoki koloru” do dzisiejsze stroje. ale według Tak!, To, co odróżnia tę linię lakierów do paznokci od pozostałych, to inspiracja każdego koloru, a każdy z nich skłania się ku odważnej i efektownej osobowości Tiffany. „Kolorem numer jeden, który z radością przedstawiam, jest Boss Up Blue”, powiedział Bullard, OK! Ten odcień dotyczy „przejęcia kontroli, kontrolowania i bycia swoim własnym szefem”.

Jest też Go Go Juice Red, który Tiffany zauważa, że ​​jest idealny na weekendowy wypad. „Uwielbiamy żurawinę i wódkę, ale dla moich dziewczyn, które nie piją, Go Go Juice może nadal mówić do ciebie jak napój energetyczny lub filiżanka mocnej kawy” – powiedziała. Żółty odcień to Zero Warning Yellow, inspirowany głową Tiffany, jak wyjaśniłem, bardzo ważne jest, abyśmy mówili odważnie i [not] Umieść taśmę ostrzegawczą. Jeśli chcesz to powiedzieć, bądź sobą z HBIC i wydobądź to wszystko.”

READ  Polscy muzułmanie, inny rodzaj zespołu Oktoberfest

Wreszcie jest lukratywna zieleń, którą ekspert z reality TV nazwał Currency. „Zawsze chcemy dostać się do następnej torby” – wyjaśniła. „Zawsze weźmiemy tego wielkiego dolara, zostaniemy przedsiębiorcami, spełnimy nasze marzenia i zwiększymy kapitał”.

Nowa linia lakierów do paznokci Tiffany Bullard, HBIC, jest dostępna w sprzedaży Tutaj.

nie przegap …

Rihanna klika Pollarda Tiffany „New York” po przewodnik po prezentach Fenty Beauty

Tiffany „New York” Pollard dostaje swój własny talk-show na VH1