Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

W co zagrasz w ten weekend?  (2 kwietnia)

W co zagrasz w ten weekend? (2 kwietnia)

Zdjęcie: maszyna do serca

Nadszedł weekend – hurra! Mamy nadzieję, że wszyscy przetrwaliście Prima Aprilis w jednym kawałku. To był kolejny tydzień ostrzału, z potencjalnie większymi wiadomościami, które są czymś, czego wszyscy *trochę* się spodziewaliśmy, ale nie chcieliśmy się do tego przyznać, i to jest wiadomość Breath of the Wild 2 przełożone do 2023. My też to mamy Trzy nowe gry na Nintendo Switch OnlineCo było miłą niespodzianką. W końcu wszyscy to przewidzieliśmy i jest to potwierdzone E3 2022 został odwołanybez wydarzeń osobistych lub cyfrowych.

Teraz jest czas na relaks i Omów nasze plany na weekend. kilka minutEmber z zespołu Nintendo Life zrobił to właśnie poniżej, więc zachęcamy do przeczytania naszych wpisów, a następnie dołączenia do swoich w sekcji komentarzy. Cieszyć się!

Thomas Whitehead – zastępca redaktora

Robiłem stały (powolny) postęp Kirby i zapomniana kraina, więc na pewno masz czas na grę. W podobny sposób strategia trójkąta, gra, którą do tej pory absolutnie kochałem; Jestem zaintrygowany, jak potoczy się historia.

Gdzie indziej też zagłębię się w moją coroczną obsesję Prezentacja MLB Z wczesnym dostępem do „22”. To jedyna coroczna gra sportowa, w którą gram i prawdopodobnie sprawi, że będę zajęty przez wiele nadchodzących miesięcy.

Olly Reynolds — pisarz sztabowy

z Najnowsze ogłoszenie Hyper Light Breakerwracam do Włóczęga Hyper Light Planuje go ukończyć w ten weekend. Wiem, że sequel jest prawdopodobne To raczej nie pojawi się na Switchu, ale mimo wszystko mnie podekscytowało!

nadal jestem włączony wampir Trenuję i aktualnie gram Resident Evil 6. Nie obchodzi mnie, co ktoś mówi, ta gra to dobra zabawa, gdy ogarniesz całkowity absurd! Uwielbiam również sposób, w jaki zawiera wiele starszych postaci – wydaje się, że to prawdziwe świętowanie serii i od tego czasu Capcom skupił się dość mocno na Chrisie Redfieldzie, aby mnie zadowolić.

READ  Deweloperzy STALKER 2 twierdzą, że rozwój będzie „zdecydowanie kontynuowany” po zwycięstwie na Ukrainie

Kate Grey – scenarzystka sztabowa

Ten weekend jest zarezerwowany na dwie rzeczy: Zelda: Miecz ku niebui więcej niż Kirby. Jedna jest niesamowicie przygnębiająca, a druga to piękny różowy balsam.

Ale mam też nadzieję, że ktoś w komentarzach już to czyta, bo mam pytanie: w co zagrać dalej? Udałem się na płaskowyż, na którym grałem (lub nie chcę grać) w większość dużych gier, które znajdowały się na mojej liście, i teraz jestem naprawdę zdezorientowany. lubię coś takiego Stardo lub Zewnętrzna preriaCzy wiedziałeś? Albo zabawna, ale satysfakcjonująca gra, albo świetna i sprytna gra fabularna. Czuję się, jakbym go nie widziała od jakiegoś czasu.

Gonçalo Lopes – Referencje

Rzeczy, których nauczyłem się w miniony weekend: nigdy nie gram Kroniki Walkirii Z joystickiem Drift Pro. Jeśli myślałeś, że podstawowa gra była tak trudna, jak to tylko możliwe, wyobraź sobie, że próbujesz strzelać snajperami, gdy celownik przesuwa się w lewo. Aż do piętnastego rozdziału w Triangle Strategy and the Third World of Kirby and the Forgotten Land. Ukryty klejnot roku 2020 powraca w tym tygodniu w eShopie: Czerwone Skrzydła: Amerykańskie Asy To kontynuacja „więcej tego samego”, ale pierwsza gra była tak dobra, że ​​nie mogę narzekać. Dodatkowo dodali najbardziej pożądaną funkcję: tryb online dla wielu graczy!

Gra tygodnia to prąd wentylatora. Premiera w przyszłym tygodniu jest obowiązkowa dla każdego orka wspinającego się tam, i poza zakresem dla naszych czasów. Proszę, czekajcie na to!

Jak zwykle dzięki za przeczytanie! Pamiętaj, aby zostawić nam komentarz poniżej ze swoimi weekendowymi planami gier!