Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Plotka: Czy możemy dostać nowe gry NES i SNES w tym tygodniu?

Zdjęcie: Nintendo na żywo

Aktualizacja [Thu 31st Mar, 2022 02:05 BST]: To oficjalne, Nintendo rozszerzyło swoją usługę SNES i NES o trzy kolejne tytuły.


oryginalna historia [Wed 30th Mar, 2022 13:45 BST]: Nowe gry na Nintendo Switch Online są do tej pory przesyłane strumieniowo w bardzo wolnym tempie, chociaż niektóre zaplanowane prace konserwacyjne dla aplikacji NES i SNES sugerują, że w tym tygodniu może być ich więcej.

Na razie tylko się spodziewamy, ale jak donoszą nasi znajomi na VGCUżytkownik Twittera NinStatusBot – Profil śledzący zaplanowane sesje konserwacyjne – Zgłoś, że obie aplikacje są wyłączone z powodu konserwacji w czwartek rano między 00:55 a 02:00 UTC.

To może być nic – w rzeczywistości może On jest Wcale nic – ale ostatni raz aplikacje NES i SNES weszły do ​​konserwacji tuż po najnowszej Nintendo Direct, a potem grunt A Początki Ziemi Zostały one dodane odpowiednio do bibliotek SNES i NES.

Podobnie, aplikacja Nintendo 64 została poddana konserwacji na krótko przed pojawieniem się Banjo KazooieAplikacja Sega Mega Drive (Genesis) przeszła konserwację, zanim 5 gier zostało bezpośrednio dodanych do jej biblioteki. Zdarzały się jednak przypadki, w których aplikacje przechodziły konserwację bez pojawiania się nowych gier.

w tym samym czasie, Kate Ellis, była pracownica Nintendo, żałowała braku jasności Jeśli chodzi o dodawanie starszych tytułów do usługi Nintendo Switch Online, powiedzmy: „Mam większe zaufanie do Segi, że dostarczy to, co najlepsze ze swoich elementów Genesis, niż w przypadku innych platform”..

Czy myślisz, że w tym tygodniu dostaniemy nowe gry NES lub SNES? Jakie gry chciałbyś zobaczyć w serwisie? Dowiedzmy się!

READ  Rejestracja do Final Fantasy 7 Battle Royale, The First Soldier, jest już otwarta • Eurogamer.net