Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Twierdzi się, że następny iPad Mini ma cieńsze ramki, port USB-C i przycisk zasilania Touch ID

nowo uruchomiony Witryna internetowa Front Pageprzeciek Jon Prosser udostępnił rendery przedstawiające rzekomy projekt iPada mini nowej generacji, który, jak twierdzi, opiera się na schematach, plikach CAD i prawdziwych zdjęciach urządzenia.


Zgodnie ze szczegółami Udostępniono na początku tego miesiąca przez BloombergMark Gurman i Debby Wu, Prosser twierdzą, że nowy iPad mini będzie miał smuklejsze ramki wokół ekranu i nie będzie miał przycisku Home, a Touch ID przeniesie się na przycisk zasilania, tak jak najnowszy iPad Air. Raport dodaje, że nowy iPad mini przejdzie ze złącza Lightning na USB-C i będzie miał „znacznie ulepszone” głośniki.

Według Prossera nowy iPad mini będzie zasilany przez chip A14, będzie obsługiwał 5G i będzie kompatybilny z nowym, mniejszym Apple Pencilem. Urządzenie pojawi się pod koniec roku w trzech kolorach: czarnym, srebrnym i złotym.

iPad mini 6 na dole


Raport twierdzi, że nowy iPad mini będzie miał wymiary 206,3 mm x 137,8 mm x 6,1 mm, ale nie podano rozmiaru ekranu. Obecny iPad mini ma 7,9-calowy ekran i Bloomberg Twierdził, że nowy model może mieć ekran od 8,5 do 9 cali. Tylna okładka jest podobna do obecnego iPada Air, z pojedynczym aparatem i inteligentnym złączem.

Prosser ma mieszane osiągnięcia z plotkami o Apple. Dokładnie wykryj to Nowy iMac będzie dostępny w różnych kolorach, ale ostatnio pomylił się głównie co do Nowy MacBook Pro ogłoszony na WWDC w tym tygodniu.

READ  Brendan „PlayerUnknown” Greene opuszcza właściciela PUBG Kraftona, aby założyć nowe studio