Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Turnieje piłkarskie dla chłopców | Wiadomości, sport, praca

Piłkarze

druga sekcja

Nasiona: 1. Howland, 2. Harvey, 3. Polska, 4. Kenston, 5. Canfield, 6. Hubbard, 7. Marlington, 8. Rawenna, 9. Urszulanka, 10. Salem, 11. Oddział Zachodni, 12. Girard , 13. Streetsboro, 14. Alliance, 15. NDCL, 16. Gevina, 17. Jefferson District, 18. West Juga, 19. Lakeview, 20. Madison, 21. Edgewood, 22. Berry, 23. Niles.

Hrabstwo Akron 1

Sekcje

poniedziałek 17 października

Lakeview w Jefferson, 18:00

Perry w Marlington, 18:00

Streetsboro Street w Oddziale Zachodnim, godz.

Zachodnia Geauga w Salem, godz.

Sobota 22 października

Zwycięzca Jefferson-Lakeview w Howland, godz.

Zwycięzca Marlington-Perry vs NDCL, 16:00 (miejsce do ustalenia)

Zwycięzca w West Branch-Streetsboro w Kenston, godz.

Zwycięzca West Geauga-Salem vs Ursuline na YSU, godz.

Regiony

(w lokalizacjach do ustalenia)

wtorek 25 października

Zwycięzca Howland-Jefferson-Lakeview vs. Zwycięzca NDCL-Marlington-Perry, 18:00

Winner West Branch – Streetsboro – Kinston vs. Ursuline – Salem – West Goga, 18:00

Sobota 29 października

Finał hrabstwa, 11:00 (zwycięzca gra jako regionalny zwycięzca Akron 2)

Dave. Dzielnica Al Sharq II

Nasiona: 1. John Glenn, 2. Steubenville 3. Maysville 4. Widok na rzekę 5. Nowa Filadelfia, 6. Indian Creek, 7. Minerva 8. St. Clairsville, 9. Beaver Local, 10. Morgan, 11. Tri Valley, 12 East Liverpool, 13. Cambridge 14. Carrollton, 15. Philo, 16. Zanesville, 17. West Holmes,

Sektor / okręg wschodni 1

Sekcje

Sobota 15 października

Velo w Tri-Valley, godz.

wtorek 18 października

Tri-Valley-Philo Winner w John Glenn, 18:30

Carrollton w St. Clairsville, godz.

Zanesville w Nowej Filadelfii, godz.

Wschodni Liverpool w Indian Creek, 18:30

Regiony

(w lokalizacjach do ustalenia)

wtorek 25 października

Zwycięzca Tri-Valley-Philo-John Glenn vs. Carrollton-St. Zwycięzca Clairsville, TBD

Nowy zwycięzca Philadelphia-Zanesville vs. Indian Creek-East Liverpool, do ustalenia

READ  Jak sankcje wobec Rosji mogą wpłynąć na Ligę Mistrzów i główne kluby piłkarskie?

Sobota 29 października

Finał okręgowy, do ustalenia

——

Wschód 2 sektorowy / okręgowy

Sekcje

wtorek 18 października

Cambridge w Maysville, 18:30

Bóbr w Riverview, godz.

West Holmes w Steubenville, 18:30

Morgan w Minerwie, 18:30

Regiony

(w lokalizacjach do ustalenia)

wtorek 25 października

Zwycięzca Maysville-Cambridge kontra zwycięzca Beaver-River View, TBD

Zwycięzca Steubenville-West Holmes vs Zwycięzca Minerva-Morgan, TBD

Sobota 29 października

Finał okręgowy, TDB

——

trzecia sekcja

WSCHODNIE NASIONA: 1. Cardinal Mooney, 2. Borsuk, 3. Wickliffe, 4. Crestview, 5. Warren JFK, 6. Czempion, 7. Tusky Valley, 8. South Range, 9. Maplewood, 10. Mineral Ridge, 11. Matthews, 12. Jackson-Milton, 13. Staub. Catholic Central, 14. Grand Valley, 15. Columbiana, 16. Harrison, 17. Bristol, 18. B Valley, 19. Liberty, 20. Sandy Valley, 21. Brookfield, 22. Connaught, 23. Heartland, 24. Labra, 25. Campbell, 26. Wschodnia Palestyna, 27. Lordstown.

Nasiona Zachodu: 1. Beachwood, 2. Norwayne, 3. United, 4. Kirtland, 5. Berkshire, 6. Waynedale, 7. Independence, 8. Newton Falls, 9. Open Door, 10. Manchester, 11. Kidron Central Christian, 12. Crestwood, 13. Andrews Osborne, 14. Garfield, 15. Fairview, 16. Rootstown, 17. Northwestern, 18, Lake Center, 19. Smithville, 20. Lake Ridge, 21. Canton Central Catholic, 22. Loudonville, 23. St. Thomas, 24. Triway, 25. Bard Early College, 26. Cornerstone Christian, 27. Wellington, 28. Oberlin, 29. Trinity, 30. Cuyahoga Heights, 31. Chippewa, 32. Waterloo, 33. Południowy, 34 Rittmann, 35. Toslau, 36. Cardinal, 37. Brooklyn, 38. Campus International, 39. Deborah św. Marcina.

Niles 1 sektor / okręg

Sekcje

poniedziałek 17 października

Connuit w Brookfield, godz.

Harrison Central w Jackson Melton, 17:00

Wschodnia Palestyna w Maplewood, godz.

Wolność w Wielkiej Dolinie, godz.

Columbiana w Matthews, godz.

Dolina Piaszczysta w Dolinie Tusky, godz.

READ  # ŚwiatU20 | Jamajczycy zawieszeni w finale 200 m kobiet | Sporty

Czwartek 20 października

Zwycięzca Brookfield-Conneaut vs Mooney na YSU, 19:00

Zwycięzca Jackson-Milton-Harrison vs. Zwycięzca nagrody Maplewood-East Palestine (miejsce i czas do ustalenia)

Zwycięzca Grand Valley-Liberty w Warren JFK, godz.

Zwycięzca Matthews-Columbia vs. Zwycięzca Tusky Valley-Sandy Valley (miejsce i czas do ustalenia)

Regiony

(lokalizacje zostaną ustalone)

wtorek 25 października

Zwycięzca Mooney – Brookfield – Connuit vs. Jackson – Milton – Harrison – Maplewood – Zwycięzca Wschodniej Palestyny, do ustalenia

Zwycięzca Grand Valley-Liberty-Warren JFK vs Zwycięzca Matthews-Columbia-Tusky Valley-Sandy Valley Być TBD

Sobota 29 października

Finał hrabstwa, 11:00 na stadionie Niles Beau Reine (zwycięzca zmierzy się z regionalnym zwycięzcą Niles 2)

——

Niles 2 sektorowy / okręgowy

Sekcje

poniedziałek 17 października

Dolina Py w Bristolu, godz.

Heartland w Mineral Ridge, 18:00

Campbell na Championa, 18:00

Lordstown na południowym pierścieniu, godz.

Steub Labry. Centrum Katolickie, godz.

Czwartek 20 października

Zwycięzca Bristol-Py Valley w Badger, godz.

Zwycięzca Heartland-Mineral Ridge vs. Zwycięzca Campbell-Champion (miejsce i czas do ustalenia)

Zwycięzca South Range-Lordstown w Wickliffe, godz.

Przystanek Labry. Zwycięzca Crestview Central, godz.

Regiony

(w lokalizacjach do ustalenia)

wtorek 25 października

Zwycięzca Bristol-Py Valley-Badger vs Mineral Ridge-Heartland-Campbell-Champion, do ustalenia

Zwycięzca Wickliffe-South Range-Lordstown vs. LaBrae-Steub. Katolicki Zwycięzca Centralny – Crestview, TBD

Sobota 29 października

Finał hrabstwa, godzina 11:00 South Range (zwycięzca zmierzy się z zwycięzcą regionu Niles 1)

——

Illyria 1 sektorowy / okręgowy

Sekcje

poniedziałek 17 października

Tusław w Bard Early College, godz.

Rittmann w Manchesterze, godz.

Kardynał w Northwestern, godz.

Andrews Osborne przeciwko St. Martin Deborah, 16:30

Międzynarodowy kampus Newton Falls, godz.

Czwartek 20 października

Zwycięzca Toslao Bard College w United, 18:00

Zwycięzca Rittmann-Manchester kontra zwycięzca Northwestern Cardinal, 18:00 (miejsce do ustalenia)

Zwycięzca św. Marcina Deborah Andrews Osborne w Wendell, godz.

READ  O buczeniu z prawdziwym wyznaniem

Zwycięzca Newton Falls-Campus International vs Kidron Central Christian, 18:00 (lokalizacja do ustalenia)

Regiony

(w lokalizacjach do ustalenia)

wtorek 25 października

Zwycięzca United-Bard-Toslaw vs Manchester-Reitman-Northwestern-Cardinal, 18:00

ul.Wendella Zwycięzca Martin Andrews Osborne vs. Kidron – Międzynarodowy – Zwycięzca w Newton Falls, 18:00

Sobota 29 października

Finał hrabstwa, 11:00 (na stadionie Cebu w Salem)


Dzisiejsze najświeższe wiadomości i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczej