Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Transmisja na żywo: Chelsea nie podpisała kontraktu z Amrabatem w wyznaczonym terminie, Manchester United zamierza podpisać letni kontrakt Pavarda, a Ayew do Forest

„Shambolic” Chelsea „rozpieszcza mądrych” niepowodzeniem umowy z Paris Saint-Germain

Chelsea została oskarżona o zrujnowanie sześciu miesięcy kariery Hakima Ziyecha „haniebnym” upadkiem jego wypożyczenia do Paris Saint-Germain. pisze Clive Hayes.

SunSport rozumie złość 29-letniego Ziyecha i nawet zadzwonił do współwłaściciela Chelsea, Todda Bohle, z prośbą o uporządkowanie bałaganu.

PSG opisał papierkową robotę jako „cyrk pierwszej klasy”, a znawca klubu ujawnił: „Sposób Chelsea Zachowywali się szorstko i lekceważąco.

„Chelsea zrujnowała sześć miesięcy jego kariery. To naprawdę złe zachowanie, klub potraktował ten transfer w niepoważny sposób”.

„To niedopuszczalne dla klubu jego rangi, ale wydaje się, że w tej chwili podsumowuje to sposób prowadzenia interesów”.

PSG upiera się, że Chelsea zignorowała e-mail z umową pożyczki i kilka telefonów, a 75 minut później odpowiedziała niepoprawnym i niepodpisanym dokumentem.

Mistrzowie Ligue 1 twierdzą również, że The Blues wysłali błędny i niepodpisany drugi dokument, zanim otrzymali poprawną wersję trzy minuty po terminie.

Transmisja Ziyecha została zarejestrowana o godzinie 23:04 – cztery minuty po punkcie odcięcia. Szefowie Ligi Francuskiej odrzucili prośby Paris Saint-Germain o ratyfikację i zdecydowali, że nastąpiło „nieuzasadnione opóźnienie” w przesłaniu im dokumentów.

Chelsea kwestionuje wersję wydarzeń przedstawioną przez PSG, ale przyznaje, że „błędy techniczne” opóźniły rozdanie kart.

READ  Maria Sakkari i Coco Gauff awansują do ćwierćfinału French Open