Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

To może być wielki tydzień na PlayStation, krążą plotki

Pogłoski o wielkim tygodniu dla PlayStation zaczęły nabierać tempa w sieci, w dużej mierze napędzane przez Najnowszy raport Bloomberga Powiedział, że Sony może ujawnić Projekt Spartacus w ciągu najbliższych siedmiu dni. Dla tych, którzy są całkowicie poza obiegiem, ta odnowiona usługa subskrypcji ma na celu połączenie PS Plus A PS terazOferuje wiele płatnych poziomów z różnymi korzyściami.

Skąd więc bierze się ten nowy szum? Z tego, co możemy powiedzieć, dużo hałasu generuje ciekawość Ćwierkać o Grega Millera. W weekend Miller napisał: „Człowieku, wygląda na to, że może to być bardzo ekscytujący tydzień dla PlayStation, jeśli jedna z trzech plotek, które słyszałem, jest prawdziwa. W związku z tym opóźnimy nagrywanie PS I Love You XOXO do Czwartek.”

Miller jest ewidentnie znającym się na rzeczy człowiekiem, a opóźnienie w jego podcastie PS I Love You XOXO dodaje sporo wagi plotkom, że Coś Spada w przyszłym tygodniu. Co więcej, Miller wspomniał o plotkach o „trzech” sugerujących, że Sony Być może Ma plany wykraczające poza wspomniany projekt Spartacus. Może stan gry idzie w naszą stronę? Dowiemy się wkrótce.

Teraz wiemy, co niektórzy z was mogą pomyśleć: pojawiają się pogłoski dotyczące PlayStation Cały czas„Wtajemniczeni” mediów społecznościowych zwykle gonią za wpływami. Ale kiedy Bloomberg, Greg Miller i kilka innych wiarygodnych źródeł sugeruje, że coś może się dziać, myślimy, że jest to warte uwagi.

Co myślisz o PlayStation Store w tym tygodniu? Śmiało z głupimi przewidywaniami w sekcji komentarzy poniżej.

READ  PlayStation po cichu wycofuje Gran Turismo 7 ze sprzedaży w Rosji • Eurogamer.net