Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Prototyp Nintendo Switch OLED debiutuje publicznie w Japonii

zdjęcie: @ nattu_ninmosa59

Minęła połowa września, a to oznacza, że ​​8 października zbliżamy się do wydania Switch OLED.

Widzieliśmy zwiastuny Nintendo, czytaj dalej „Praktyczne” pierwsze wrażenia Z mediów o tym i teraz mamy nasze pierwsze spojrzenie na urządzenie na wolności. Jak wyjaśnili nasi przyjaciele w VGCNowy model był oferowany w cenie 349,99 USD / 309,99 GBP w kilku sklepach w całej Japonii – w tym we własnym sklepie Nintendo w Tokio.

Japońskiemu Business Managerowi Limited Run, Alexowi Anielowi, udało się zrobić kilka zdjęć Mario Kart 8 Deluxe Działa w systemie – zwracając uwagę, jak „żywy” był nowy 7-calowy ekran OLED. Oczywiście mniejsza ramka to również ulepszenie.

Oto kilka innych ujęć – pierwszy system za szklaną obudową (dzięki uprzejmości @ nattu_ninmosa59), a druga partia zdjęć również pochodzi ze sklepu Nintendo Store w Tokio (dzięki, Umieść tweeta) – Oferta Spluton 2 I Strach Metroid na nowym ekranie.

Nowa stacja dokująca dostarczana z modelem OLED zawiera port LAN i będzie mogła otrzymywać aktualizacje. W rzeczywistości Nintendo wprowadziło już dla niego aktualizację w Wersja oprogramowania systemowego 13.0.0. Na początku tego tygodnia firma ogłosiła również, że to zrobi Obniż cenę podstawowego systemu modelowego w określonych regionach na całym świecie. W szczególności , Nie obejmuje to Stanów Zjednoczonych.

Przełączanie ustawień wstępnych OLED spowoduje Otwarte w przyszłym tygodniu w Japonii 24 września. W przypadku USA i Wielkiej Brytanii możesz sprawdzić naszą przydatną stronę internetową Przewodnik po przedsprzedaży na Nintendo Live. Czy wybierzesz nowy model Switch OLED, gdy zostanie wprowadzony na rynek w przyszłym miesiącu? Powiedz nam w komentarzach.