Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

PS5 stock UK – NA ŻYWO: najnowsze narzędzie do sprawdzania zapasów od Argos, Game, Currys i innych

PS5 stock UK – NA ŻYWO: najnowsze narzędzie do sprawdzania zapasów od Argos, Game, Currys i innych<p> Szukasz konsoli losowej?  Bądź na bieżąco z naszymi aktualizacjami na żywo, aby uzupełnić zapasy </ p>” src=”https://static.independent.co.uk/2022/03/28/08/PSBLOG.jpg?quality=75&width=982&height=726&auto=webp” srcset=”https://static.independent.co .uk/2022/03/28/08/PSBLOG.jpg?quality=75&width=320&auto=webp&crop=982:726,smart 320w, https://static.independent.co.uk/2022/03/28/08/ PSBLOG.jpg?quality=75&width=640&auto=webp&crop=982:726,smart 640w”/></amp-img><figcaption class=

Szukasz konsoli losowej? Bądź na bieżąco z naszymi aktualizacjami na żywo, aby uzupełnić zapasy

(niezależny)

Aktualizacja: PS5 można uzupełnić w Argos lub AO zatem. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej.

Wiosna się rozeszła, ale nadal bez wątpienia trudno ją kupić PS5. co nowego? Minął już ponad rok od jego premiery, ale wciąż staramy się znaleźć konsolę dzięki trwającemu światowemu niedoborowi półprzewodników wywołanemu przez pandemię koronawirusa.

Jednak sytuacja zdecydowanie się poprawiła w marcu po fatalnym początku 2022 r. z najgorszymi dwoma miesiącami spadków w historii w styczniu i lutym. Jak dotąd w tym miesiącu zaobserwowaliśmy uzupełnienie zapasów AmazonkaA EE, HamleysA KupowaćA Playstation DirectA jest bardzoA LittlewoodsA AOA John Lewis i spółka (wreszcie), Zabawki SmithaA Zabawka – trzy razy , curry A Argos.

Nasz blog na żywo jest tutaj, aby przedstawić jedną z nieuchwytnych konsol nowej generacji firmy Sony, a także przedstawić szczegółowe informacje na naszej stronie internetowej. najlepsze gry A Akcesoria Aby chwycić obok swojego nowego urządzenia. Jeśli chcesz wiedzieć, którzy sprzedawcy internetowi jako pierwsi uzupełnią zapasy, przewijaj dalej, aby otrzymywać aktualizacje w miarę ich pojawiania się.

Czytaj więcej:

Sprawdź poniżej stan magazynowy brytyjskich sprzedawców na PS5:

1648476905

PS5 cyfrowe a dyskowe

Amazonka W zeszłym tygodniu miałeś w magazynie zarówno wersję PS5 na dyskach, jak i konsole PS5 w wersji cyfrowej, ale jeśli jesteś nowy w świecie gier na konsole nowej generacji, możesz się zastanawiać, jaka jest między nimi różnica.

Cóż, krótka odpowiedź to niewiele. Jak sama nazwa wskazuje, jedyne, co ustawia „wersję płytową”, która ma jeden napęd Blu-ray Ultra HD (jak na PS4), to tylko płyta i cena.

Oznacza to, że na konsoli Digital Edition nie można odtwarzać żadnych płyt PS4. Zwykła wersja PlayStation 5 na dyskach kosztuje 449 funtów, podczas gdy wersja cyfrowa bez napędu jest tańsza i kosztuje 359 funtów.

Alex Lee28 marca 2022 15:15

1648473905

Kiedy Asda może uzupełnić PS5?

(Aśda)

Lew W zeszłym tygodniu miał krótkotrwały spadek po trzech jałowych miesiącach. Dostępnych było niewiele konsol i jak zwykle – strona nie działała dobrze. Chociaż nie ma plotek o dacie kolejnego wydania Asdy na PS5, mamy jedną ważną wskazówkę, jeśli w zeszłym tygodniu walczyłeś o zdobycie jednego z nich.

Upewnij się, że dodałeś kontroler do swojej listy życzeń, klikając przycisk serca, a następnie sprawdź, strona nie lubi grać w piłkę, jeśli spróbujesz zejść ze strony docelowej. Powiadomimy Cię, jeśli dowiemy się o nadchodzącym zrzucie Asdy.

Alex Lee28 marca 2022 14:25

1648470905

Najlepszy zestaw słuchawkowy PS5

(Sony)

Udało Ci się zabezpieczyć PS5 podczas spadku w zeszłym tygodniu? Prawdopodobnie rozsądnie byłoby podzielić się nim z nowym zestawem słuchawkowym. Chociaż nie brakuje słuchawki do gier Obecnie dostępny „Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy PlayStation 5 Pulse 3D jest nieco wyjątkowy” według naszego recenzenta. Najlepsze akcesoria do PS5.

Jest „stworzony z myślą o grach na PlayStation 5”, a „jego dźwięk 3D oznacza, że ​​możesz całkowicie zanurzyć się w tym doświadczeniu”, tworząc wrażenie, że „rzeczy naprawdę dzieją się wokół ciebie”. Jeśli chodzi o dźwięk, to „wygląda świetnie” i „wygodny w noszeniu nawet po kilku godzinach pracy”.

Alex Lee28 marca 2022 13:35

1648467905

Czy Tesco ponownie uzupełni PS5?

(niezależny)

„Gdzie do cholery on jest?” Tesco Uzupełnianie zapasów PS5? Słyszymy, jak płaczesz. Minął ponad rok od ostatniego spadku sprzedaży detalicznej. Zawsze przestaliśmy przewidywać upadek Tesco, ponieważ nigdy nie doszło do jego urzeczywistnienia.

Ostatnią podobną datą spadku Tesco był 2 czerwca 2021 r., a śledzący akcje twierdzą, że otrzymało przesyłkę pod koniec maja, ale najwyraźniej tak się nie stało. Sprzedawca może mieć ogromny wybór konsol i czekać na idealny czas na ich wydanie, ale bardzo wątpimy.

Kiedy można uzupełnić zapasy w Tesco? Może kiedy wszyscy będą mieli pełne półki na konsole i ten koszmar uzupełniania zapasów dobiegł końca.

Alex Lee28 marca 2022 12:45

1648464905

Zapisz się do newslettera IndyBest

Podobają Ci się te aktualizacje giełdowe? Chcesz więcej informacji o zakupach? Dlaczego się nie zarejestrujesz Biuletyn IndyBest Uzyskaj dostęp do najlepszych ofert i podsumowań najważniejszych wydarzeń tygodnia, wybranych przez ekspertów IndyBest. Proste podsumowanie, które pojawia się w Twojej skrzynce odbiorczej w każdy piątek rano, zawiera pozycje z naszych wypróbowanych i przetestowanych recenzji sporządzonych przez profesjonalistów z branży, co pomoże Ci podjąć najbardziej świadomą decyzję za ciężko zarobione pieniądze.

Alex Lee28 marca 2022 11:55

1648463405

Dlaczego PS5 jest tak trudne do zdobycia?

Chociaż coraz łatwiej jest zdobyć kontroler PS5, wiele osób nadal w niego nie wierzy. Jeśli zastanawiasz się, dlaczego jest to takie trudne, mamy kilka odpowiedzi. To połączenie pandemii, globalnego niedoboru półprzewodników i zwiększonego popytu.

Jeśli chcesz mieć pełną, nieograniczoną wersję, wyjaśniającą, dlaczego PS5 jest tak trudne do kupienia, przeczytaj poniższe wyjaśnienie dotyczące niedoborów PS5.

Alex Lee28 marca 2022 11:30

1648461905

Kiedy gra może uzupełnić PS5 dalej?

(Zabawka)

Zabawka PS5 spadło w zeszły czwartek, więc nie spodziewamy się kolejnego uzupełnienia zapasów najwcześniej we wtorek 4 kwietnia, ponieważ zwykle uzupełnia on konsolę między wtorkiem a czwartkiem.

Jeśli uda Ci się zabezpieczyć PS5 w sklepie 24 marca, Twoja przesyłka powinna zostać wysłana najpóźniej w środę 30 marca, więc nie musisz długo czekać.

Sprzedawca aktualizuje plik Strona z pakietami PS5 Z nowymi datami premier co kilka tygodni. Zwykle daje nam to wskazówkę, kiedy może nastąpić następne zarybianie. Zrzuty zdarzają się często na półtora tygodnia przed tą „datą premiery”, ale damy Ci znać, jeśli usłyszymy więcej.

Alex Lee28 marca 2022 11:05

1648460405

A co z Johnem Lewisem?

(John Lewis i Spółka)

Jeśli się gapisz John Lewis i spółkaWitryna dla , z przykrością informujemy, że sprzedawca rzadko uzupełnia zapasy PS5, więc twoje wysiłki są daremne. Uzupełnianie zapasów Johna Lewisa odbywa się raz na sześć do ośmiu tygodni. Nie pojawiają się też na żywo o godzinie bardzo przyjaznej dla bloga – 7 rano FYI.

Jeszcze gorszy jest fakt, że zapasy John Lewis & Partners zwykle trwają około pięciu minut przed sprzedażą, więc będziesz mieć problem z nawet jedną torbą, jeśli zobaczysz ją w magazynie. Ogólnie rzecz biorąc, zrozumiłbym tego faceta źle, ponieważ prawdopodobnie będziesz za nim tęsknić tak czy inaczej. Ostatnia zrzuta miała miejsce 9 marca, więc jeśli naprawdę chcesz skorzystać z oferty John Lewis & Partners, możemy zobaczyć kolejną na początku maja.

Alex Lee28 marca 2022 10:40

1648458905

Kiedy AO może uzupełnić PS5?

(AO)

AO To kolejny detalista, którego uzupełnienie w ciągu najbliższych dni rozważamy. Ostatni raz AO upuściło konsolę we wtorek 8 marca i zwykle ponownie instalują konsolę dwa razy co cztery tygodnie. Spadek nastąpił wcześniej w piątek.

8 marca AO spadło Zakazany horyzont na zachód Pakiet po raz pierwszy, ale nie zrzucił niezależnych kontrolerów. Jeśli w tym miesiącu lub na początku kwietnia otrzymamy kolejne uzupełnienia, mogą to być raczej samodzielne konsole niż zestawy.

Aha, irytujące, AO usuwa wszystkie linki do PS5 po ich wyprzedaniu, więc żadne linki do AO na tym blogu na żywo nie będą działać, dopóki nie wrócisz do magazynu. Zapisz link w swoich notatkach, aby mieć do niego łatwy dostęp, gdy wróci.

Alex Lee28 marca 2022 10:15

1648457460

Czy możemy zobaczyć wkrótce spadek akcji PS5 w Argos?

Szukasz konsoli losowej? Bądź na bieżąco z naszymi aktualizacjami na żywo, aby uzupełnić zapasy

(PS5 2.jpg)

Argos Od kilku miesięcy w uzupełnianiu zapasów panował absolutny chaos. Podczas ostatniego uzupełnienia zapasów 11 marca widzieliśmy konsole materializujące się około godziny 18:00 w piątek, kiedy nie widzieliśmy żadnego spadku zapasów.

Mieliśmy również doniesienia o uruchomieniu zapasów w połowie lutego, ale można je było kupić tylko od około 4 rano do 6 rano. To był tylko koszmar, aby zabezpieczyć jakiekolwiek zapasy od sprzedawcy.

Mamy nadzieję, że w najbliższych dniach w sklepie pojawi się więcej konsol, ponieważ zapasy zwykle trafiają na półki sklepowe we wtorki i piątki. Chociaż z czasami spadku, nie mamy pojęcia, kiedy naprawdę może spaść.

Alex Lee28 marca 2022 09:51

READ  Recenzja Honor Magic4 Pro: skoki sprzętu, problemy z oprogramowaniem