Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Tinder wprowadza Plus One, opcję wyszukiwania dat ślubów

Zdjęcie artykułu zatytułowanego Tinder pomoże w znalezieniu daty ślubu, ponieważ wiadomo, że zabieranie nieznajomych na wesela jest rzeczą

wyjaśnienie: Joe Riddell (Obrazy Getty)

Pozwolę sobie poprzedzić to stwierdzeniem, że nie nienawidzę Tindera. Używałem go wcześniej do czatowania z singlami w mojej okolicy, a nawet poszedłem na miłą randkę z kimś z aplikacji. Wiesz, normalne rzeczy w aplikacjach randkowych. Jednak wydaje się, że ludzie przychodzą do Tindera z zupełnie innym celem: znalezieniem daty ślubu. I nie mogę zrozumieć, dlaczego przez całe życie.

Tinder ogłoszony w czwartek Wprowadzała nową opcję o nazwie „Plus One”, która pozwala użytkownikom wskazać, czy szukają daty ślubu, czy też chcieliby umówić się z kimś innym. Plus One będzie częścią Tindera Oś „Eksploracji”, niedawno uruchomiona funkcja, która pozwala użytkownikom uczestniczyć w różnych doświadczeniach społecznościowych i spotykaj się z potencjalnymi dopasowaniami na zasadzie „każdego”. nastrój i aktywność.

Według Tindera Plus One startuje w samą porę, by „rozpocząć kolejny ślubny boom”, powołując się na Odroczenia i odwołania z powodu epidemii.

„Po półtora roku przełożonych uroczystości i uroczystości nadszedł jeden z najbardziej pracowitych sezonów ślubnych w historii” – napisała firma w komunikacie prasowym. Ona dodała: „Wydaje się, że ten zbliżający się wzrost był już odczuwalny przez niepowiązanych zaproszonych osób, ze wzmianką o „plus jeden’ Ich boty na Tinderze wzrosły o 45% od początku roku”.

Zdjęcie artykułu zatytułowanego Tinder pomoże w znalezieniu daty ślubu, ponieważ wiadomo, że zabieranie nieznajomych na wesela jest rzeczą

zdjęcie: Tinder

Biorąc pod uwagę, że jestem w wieku, w którym wielu moich znajomych ze studiów już się pobiera, rozumiem, co opisuje Tinder. Widząc, jak Twoi znajomi świętują swoją miłość, możesz pragnąć kogoś, kogo lubisz, Przynajmniej przez chwilę. Ale jest duża różnica między pójściem na randkę z kimś, kogo właśnie poznałeś, a zabraniem go na ślub.

Przede wszystkim jest koszt. Chodzenie na wesela jest bardzo kosztowne dla wszystkich zaangażowanych. Jeśli szukasz kogoś, kto będzie twoim najlepszym ja, czy jesteś gotów ponieść wydatki, które poniesie, aby przygotować się do tego ważnego dnia? Mój portfel wciąż boli po ślubie mojej najlepszej przyjaciółki w zeszłym miesiącu i poszedłem sam.

Tinder o tym wie, dlatego współpracuje z rynkiem internetowym odzież ślubna Zapewnienie 460 dolarów dotacji – które według WeddingWire to średnia kwota, jaką goście wydają na wesele – dla pierwszych 100 osób, które zarejestrują się w Plus One. To zdecydowanie pomaga, ale nadal żal mi wszystkich, którzy nie dostają stypendium, wktóre będą Pełny Wielu ludzi.

Po drugie, czyż nie? nieodpowiedni Aby Tinder plus jeden poszedł na wydarzenie, na którym jedyną inną osobą, którą znają, jesteś ty? Czuję ogromną presję, aby zostać i cieszyć się randką przez całą noc, a nie móc cieszyć się przebywaniem z przyjaciółmi i mężem weselnym.

Mówiąc o nowożeńcach, czy zastanawiałeś się kiedyś, jak czuliby się, gdyby zabrali na swój ślub zupełnie nieznajomego? W końcu para będzie musiała zapłacić za wyżywienie i zakwaterowanie twojego Tindera plus jeden. Biorąc pod uwagę, że większość moich znajomych ma zadłużenie z tytułu kredytu studenckiego i z tego powodu organizuje mniejsze wesela, zdecydowanie nie chciałbym pokazać się i powiedzieć: „Och, możesz zapłacić za kogoś, kogo w ogóle nie znasz, więc ja mogę powiedzieć, że mam randkę?

Skoro jesteśmy w temacie, Dlaczego tak ważne jest, aby mieć plus jeden do ślub i tak? Pomyślałam, że to ważne, ponieważ nie chciałam, żeby ludzie myśleli, że nie mogę się umówić na randkę, co jest jednym z tych głupich założeń, które nasze społeczeństwo wpaja młodym kobietom. Z biegiem czasu nauczyłem się, że życie jest zbyt krótkie, aby martwić się o to, co myślą o tobie inni ludzie. Plus, To nie twój ślub. Jesteś drobną postacią w tym wielkim dniu.

Ale co ja wiem? Nie jestem jedną z tych osób, które dodały „plus jeden” do swojego biograficznego opisu Tindera. Nie ma tu oczywiście żadnego osądu – to twoje życie. Po prostu wiedz, że przyniesienie daty na tak drogie wydarzenie, jak ślub, zwłaszcza ten, który właśnie poznałeś, jest łatwiejsze do powiedzenia niż do zrobienia.

READ  Co możesz zrobić, aby przywrócić zmysł węchu po zarażeniu Covid-19?