Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

EA w końcu ujawniło Need for Speed

17:00 Aktualizacja w Wielkiej Brytanii: EA oficjalnie potwierdziło, że ujawni nową grę Need for Speed ​​​​w czwartek o 16:00 czasu brytyjskiego.

a ciągnik Szczegóły gry zostaną opublikowane – wtedy będziemy mieć wszystkie szczegóły.

Oryginalna historia 12 w południe w Wielkiej Brytanii:EA ma nową Need for Speed, która ma zostać wydana w tym roku, ale na dzień dzisiejszy, z mniej niż trzema miesiącami pozostałymi od 2022 roku, nic z tego nie widzieliśmy.

To znaczy oficjalnie.

Nieoficjalnie widzieliśmy plik Wyciekły fragment z wczesnej rozgrywki niewiele nam mówiI pojawiły się sztuczne szepty, by przewidywać mecz w grudniu.

Eurogamer Newscast: Czy Google Stadia zawsze było skazane na porażkę?

Na szczęście wygląda na to, że wydawca EA jest w końcu gotowy, aby pokazać nam grę – z ujawnieniem jeszcze w tym tygodniu.

Na Twitterze zmieniono teraz nazwę oficjalnego konta Need for Speed, prawdopodobnie tak, aby pasowała do logo i tytułu nadchodzącej gry. Jest też hasło: „Nie ignoruj”. OK!


Nie ignoruj.

Konto odpowiedziało następnie w tym tygodniu na fana proszącego o ujawnienie za pomocą emoji oka.

Nadzieje na tę nową grę Need for Speed ​​są duże, a misje deweloperskie powracają do studia Burnout Criterion po raz pierwszy od Need for Speed: Most Wanted z 2012 roku.

Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami, projekt ma być przeznaczony tylko na PlayStation 5 i Xbox Series X/S – nie ma tu konsol ostatniej generacji – i zawiera efekty wizualne w stylu kreskówek na tle bardziej tradycyjnego świata.

Gra nadchodziła od dłuższego czasu. Pierwotnie zaplanowany na 2021 rok, rozwój został wstrzymany, podczas gdy Criterion DICE pomogło wynieść ukochany Battlefield 2042 za drzwi.

READ  PS5 UK — NA ŻYWO: Sprawdź najnowsze uzupełnienia produktów Game, Argos, Currys i nie tylko