Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

TikTok DOWN: Użytkownicy są źli, ponieważ aplikacja wideo blokuje konta po usterce

TikTok DOWN: Użytkownicy są źli, ponieważ aplikacja wideo blokuje konta po usterce

Zaktualizuj 7 rano: Użytkownicy TikTok mieli zeszłej nocy ogromną awarię, przez co niektórzy nie mogli uzyskać dostępu do popularnej aplikacji, podczas gdy inni nagle odkryli, że wszyscy ich obserwatorzy zostali utraceni. TikTok szybko potwierdził błąd w firmie, mówiąc: „Jesteśmy świadomi problemu, który powoduje, że niektórzy obserwatorzy i / lub obserwujący pojawiają się na niektórych kontach jako zero. Dziękujemy za cierpliwość podczas pracy nad tym problemem.” Problemy zostały rozwiązane z dnia na dzień, ale niektórzy użytkownicy narzekają teraz, że zostali zablokowani w usłudze.

Przemawiając na Twitterze, jeden z użytkowników powiedział: „Jestem twórcą treści z ponad 2 milionami obserwujących. Myślę, że to błąd, że zostałem zbanowany, ponieważ moje treści są przeznaczone głównie dla dzieci i nastolatków. Poświęciłem tyle godzin na tworzenie treści w tym celu app i chciałbym ją przywrócić. Arytmetyka ”.

Inny dodał: „Moje konto TikTok zostało zbanowane i otrzymałem wiadomość e-mail od pomocy technicznej TikTok z informacją, że muszę się zidentyfikować”.

Oprócz blokowania niektórych użytkowników, inni fani aplikacji widzą alert, że ich konta zostały usunięte. „Moje konto TikTok zostało usunięte i była to moja nazwa użytkownika. Czy możesz je przywrócić”. Powiedział rozczarowany użytkownik TikTok.

Nie jest jasne, co spowodowało ten nowy problem ani kiedy zostanie naprawiony, ale będziemy nadal aktualizować ten artykuł, gdy będziemy odkrywać więcej.

Oryginalna historia: Jeśli próbowałeś uzyskać dostęp do TikTok i nie udało Ci się tego wieczoru, wygląda na to, że nie jesteś sam. Tysiące użytkowników narzeka, że ​​popularna aplikacja do udostępniania wideo jest dziś w trybie offline i nie działa. Wygląda na to, że zarówno usługi systemu Android, jak i iOS są offline, przez co wiele osób nie może się zalogować i sprawdzić swoich kanałów. Oprócz tego problemu w Internecie pojawia się wiele skarg, że użytkownicy stracili tysiące obserwujących. Jeden z użytkowników powiedział: „Straciłem wszystkich obserwujących”. „Cóż, moje 15,9 tys. Obserwujących zniknęło! TikTok, proszę, napraw swoją aplikację!” Inny dodał. Nie ma informacji o tym, co spowodowało ten błąd lub kiedy coś zostanie przywrócone.

READ  32-calowy monitor 6K firmy Dell to przystępna cenowo alternatywa dla profesjonalnego monitora firmy Apple

Niezależna witryna śledząca DownDetector, która monitoruje sygnały za pośrednictwem mediów społecznościowych, aby śledzić, kiedy usługi internetowe są offline, wskazuje, że tysiące użytkowników TikTok doświadczają obecnie zakłóceń. W rzeczywistości w momencie pisania tego tekstu było około 4500 skarg stwierdzających, że użytkownicy nie mogą uzyskać dostępu do witryny.

Fani TikTok również zaczęli narzekać na przerwy w dostawie prądu w mediach społecznościowych.

Jeden z użytkowników powiedział: „Czy ktoś inny zaznacza?”

Podczas gdy inny dodał: „#TikTok prawie przyprawił mnie o atak serca! Iv stracił wszystkich moich zwolenników lol Myślałem, że zostałem zhakowany”.

Obecnie nie ma informacji o tym, co spowodowało awarię lub kiedy zostanie naprawiona, ale Express.co.uk dostarczy Ci aktualizacje, gdy usłyszymy więcej.

Strona wsparcia TikTok na Twitterze obecnie nie pokazuje żadnych aktualizacji, ale wkrótce spodziewamy się oficjalnego ogłoszenia.

Więcej działań następczych