Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

John Justice, szef produktu Stadia, opuszcza Google

Nie będzie przesadą stwierdzenie, że rok 2021 był dla niego burzliwym rokiem Google Stadia. Wzloty obejmowały obietnicę 100 nowych gier (Aby dodać do Tytuły Goal 400) W tym głośny robi się podobny FIFA 21I Outriders I Resident Evil Village. Ale to spadki zdecydowanie przyciągnęły największą uwagę Pytania przenośne Zaangażowanie Google z wyróżnieniem Obiecujący Usługa gier w chmurze. Najnowsze wiadomości o odejściu zarządu Stadia mogą podsycić ogień w związku z przyszłością raczkującej usługi gier.

Informacja Poinformowano, że wiceprezes Stadia i szef produktu w John Justice opuścił Google. Dyrektor generalny był odpowiedzialny za doświadczenia konsumenckie w Stadia i wcześniej mówił o skłonności swojego zespołu do wyolbrzymiania obietnic dotyczących nowych funkcji. W 2019 roku usługa Google Live Streaming została uruchomiona słabo bez wielu promowanych funkcji społecznościowych, w tym Udział stanu I Zagraj w tłum. Ostatnio Stadia nagle zadebiutowała jako Pasek wyszukiwania W sieci to jedna z najbardziej poszukiwanych funkcji. Chociaż Justice nie zaktualizował jeszcze swojej strony LinkedIn, Google potwierdził jego odejście 9to5Google.

Kłopoty Stadia sięgają lutego, kiedy firma tak zdecydowała Zamknij studia wewnętrzne Przejście na gry innych firm. Wkrótce po ogłoszeniu Google musiał naprawić błąd krytyczny Podróż do Savage Planet Na Stadia po tym, jak jej programiści przenieśli się najwyraźniej z powodu zmian

Z myślą o Google Data Z zabić UsługiWyjście Sprawiedliwości prawdopodobnie podniesie brwi. Ale nie oznacza to również, że Stadia jest martwa i pogrzebana, biorąc pod uwagę, że wciąż się działo Pozy I Wszystkie Nowa Zabawki To nadal ma dostęp do platformy. Ponadto usługa nadal ma wielu kierowników do kierowania statkiem, w tym dyrektora gier Jack Buser, wiceprezesa i dyrektora generalnego Phila Harrisona.

Wszystkie produkty rekomendowane przez Engadget są starannie dobierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy otrzymać prowizję partnerską.