Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Najlepsze oferty Nintendo Switch z maja 2021 r .: gry, kontrolery i akcesoria

Najlepsze oferty Nintendo Switch z maja 2021 r .: gry, kontrolery i akcesoria

To świetny czas na posiadanie Nintendo Switcha. Z ostatnich głównych wydań, takich jak Nowy Pokemon Snap I Monster Hunter Rise Do stale rosnącej liczby hitów, takich jak The Legend of Zelda: A Breath of the Wild I Super Mario OdysseyW dzisiejszych czasach na Switchu nie brakuje niesamowitych treści. Jednak, jak wie każdy właściciel Switcha, gry Nintendo mają tendencję do trzymania się wyższych cen znacznie dłużej niż gry na PlayStation lub Xbox, więc chociaż sama konsola jest dość przystępna cenowo za 300 USD, możesz łatwo podnieść koszty płacenia 60 USD za gry. Jesteśmy tutaj, aby pomóc Twojemu portfelowi, zbierając najlepsze oferty Nintendo Switch. Ze zniżek na gry i akcesoria Switch, oto najlepsze oszczędności, z których możesz skorzystać, jeśli jesteś teraz właścicielem Switcha. A jeśli myślisz o wskoczeniu do pociągu Switch i wybraniu dla siebie systemu hybrydowego, możesz sprawdzić wszystkie oferty, które ma tutaj Switch Console.

Uwaga: ceny wymienione poniżej mogą ulec zmianie ze względu na stale zmienny charakter ofert, zwłaszcza na Amazon. Pokazane ceny były dokładne od naszej ostatniej aktualizacji.

Najlepsze oferty gier Nintendo Switch

Istnieje kilka świetnych ofert gier na Switcha, które krążyły ostatnio, w tym obniżki cen w najnowszych wydaniach. Nowy Pokemon Snap W serwisie eBay cena spadła do 50 USD – to zupełnie nowa wersja z bezpłatną wysyłką i gwarancją zwrotu pieniędzy – i Persona 5 Strikers W Best Buy spadł do 40 USD i jest dostarczany z bezpłatną twardą książką. Istnieją również rzadkie oferty z pierwszej strony w grach, takich jak Splatoon 2 I Animal Crossing: New Horizons, A Walmart rabat na Super Mario 3D All-Star On też jest wytrwały – pomimo tego Miał zniknąć po 31 marca. Plus to trochę Najlepsze gry na Nintendo Switch Jest w sprzedaży za 40 USD za sztukę, w tym Fire Emblem: Three Houses I Super Mario Odyssey.

Najlepsze oferty na konsole Nintendo Switch

Dostępność konsoli Nintendo Switch zmieniała się od około roku z powodu pandemii COVID-19. Chociaż teraz jest to zdecydowanie łatwiejsze Kup Nintendo Switch Konsola nie jest jeszcze tak łatwo dostępna, jak to było w połowie lat 20. ubiegłego wieku. Jeśli szukasz ofert na konsole Nintendo Switch, lepiej poczekaj na takie wydarzenie Amazon Prime Day Lub Czarny piątek – i do tego czasu prawdopodobnie znajdziesz ofertę pakietową zamiast zwykłej zniżki na sam Switch.

READ  Akcje Xbox serii X — NA ŻYWO: Najnowsze aktualizacje produktów Asda, Game, Currys i nie tylko w Wielkiej Brytanii

Chociaż nie jest ogromny, jest on jest Rabat na Nintendo Switch Lite teraz, jeśli jesteś gotowy do zakupu odnowionego. Jego najlepszy zakup Switch Lite odnowiony i certyfikowany Dostępny za 20 USD. W międzyczasie klucz główny można zwykle znaleźć na stanie magazynowym po cenie katalogowej gdzieś, Chociaż może być konieczne sprawdzenie wielu sprzedawców, czas wysyłki może potrwać dłużej niż zwykle.

Najlepsze oferty akcesoriów do Nintendo Switch

Od kontrolerów po karty pamięci i słuchawki – istnieje szeroka gama akcesoriów Switch, które mogą poprawić ogólne wrażenia użytkownika. Sprawdź niektóre Najlepsze akcesoria do przełączników Obecnie w sprzedaży poniżej.