Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

„The Next Subnautica” ma na celu wprowadzenie podwodnych duchów przetrwania na początku 2025 roku

„The Next Subnautica” ma na celu wprowadzenie podwodnych duchów przetrwania na początku 2025 roku

Według najnowszych danych „The Next Subnautica” ma mieć premierę w pierwszej połowie 2025 roku Raport finansowy Od wydawcy PUBG Krafton. Unknown Worlds powraca na stanowisko dewelopera i zajmuje się trzecim podwodnym survivalem, po przerażającej pierwszej grze z 2018 r. i jej mroźnej kontynuacji Subnautica: Below Zero z 2021 r.

Firma Unknown Worlds już wcześniej informowała o nowej grze Subnautica w ogłoszeniach o pracę, ale wydaje się, że jest to najbardziej oczywiste odniesienie do wszystkich trzech gier, jakie do tej pory pojawiły się w grze. To może być tylko dobra wiadomość, ponieważ oryginalna Subnautica jest jedną z najlepszych gier z otwartym światem i prawdopodobnie najlepszą grą survivalową, jaką kiedykolwiek stworzono, więc wszelkie kontynuacje będą miały duże płetwy do wypełnienia.

Szczegóły na temat nowej gry prawie nie istnieją, chociaż w ogłoszeniach o pracę szukano kogoś, kto opisał „historię i wiedzę o nowym świecie science fiction i jego obcych mieszkańcach”. Możemy więc zgadywać, że prawdopodobnie przeniesie się na inną planetę oceaniczną lub po prostu do innej epoki/części tej samej planety, tak jak zrobił to Sub-Zero.

Nic nie jest w stanie dokładnie odtworzyć tego rodzaju horroru, jaki zapewnia Subnautica, który zwykle wiąże się z gorączkowym patrzeniem przez ramię, ilekroć nad wodą rozbrzmiewają odległe, głębokie jęki. Czasami powita cię ogromny potwór gotowy połknąć cię w całości lub przerażający kosmita wpatrujący się w ciebie z przeczuciem w oczach. Nie jestem pewien, co jest straszniejsze w głębinach oceanu, ale cieszę się, że mam w tym wszechświecie więcej gier survivalowych.

Inne „główne tytuły” wymienione w raporcie finansowym Kraftona obejmują nadchodzącą strzelankę PvEvP studia PUBG, Project Black Budget, która najwyraźniej ma ukazać się w drugiej połowie 2024 roku. Jest też bardziej tajemniczy Project Gold Rush, czyli… „Adventure Sandbox” również ma na celu rok 2025.

READ  Miliony telefonów zostaną jutro zablokowane w Mapach Google, YouTube i Gmailu w ramach ogromnej aktualizacji