Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Akcje Xbox serii X — NA ŻYWO: Najnowsze wiadomości o uzupełnieniu zapasów w Wielkiej Brytanii od Very, Game, EE i nie tylko



<p> Po powolnym starcie do 2022 r. przywracanie sklepów Xbox przyspiesza </p>
<p>” src=”https://static.independent.co.uk/2022/01/19/08/XBOX%20BLOG%201.jpg?width=982&height=726&auto=webp&quality=75″ srcset=”https://static .independent.co.uk/2022/01/19/08/XBOX%20BLOG%201.jpg?width=320&auto=webp&quality=75&crop=982:726,smart 320w, https://static.independent.co.uk/ 2022/01/19/08/XBOX%20BLOG%201.jpg?width=640&auto=webp&quality=75&crop=982:726,smart 640w”/></amp-img><figcaption class=

Po powolnym starcie do 2022 r. uzupełnianie zapasów Xbox przyspiesza

(iStock/Niezależny)

Aktualizacja: Xbox seria X jest dostępna dla klientów w Który. Przeczytaj więcej szczegółów.

ten Seria Xbox Ponad rok temu, ale problemy z globalnym łańcuchem dostaw spowodowane brakiem części składowych minęły MicrosoftKonsola nowej generacji jest stale dostępna od momentu jej premiery.

Podobnie jak w zeszłym roku detaliści z Wielkiej Brytanii byli bliscy wypuszczenia tysięcy konsol magazynowych, aby zaspokoić popyt konsumentów, m.in bardzoi Zabawki Smithai Grai Argosi Lew i Amazonka Xbox seria X wyprzedała się masowo. Ale styczeń był jak dotąd najbardziej suchym miesiącem, a kilku detalistów otrzymało dodatkowe zapasy.

Kiedy się pojawiają, Xbox Series X wyprzedaje się w ciągu kilku minut, ponieważ klienci kupują dostępne jednostki, gdy tylko się pojawią. Właśnie dlatego uruchomiliśmy blog na żywo dotyczący śledzenia akcji Xbox, w którym od razu śledzimy każdego sprzedawcę w Wielkiej Brytanii, aby otrzymywać powiadomienia o stanie zapasów na żywo, gdy się pojawią.

Udzielimy również wskazówek i porad, jak pokonać tłumy w sprawie Xbox serii X, w tym lokalizacje, na które należy zwrócić uwagę, gdzie można uzupełnić zapasy konsoli Xbox i jak zgłosić zainteresowanie nowymi konsolami, zanim trafią do sprzedaży.

Czytaj więcej:

Którzy sprzedawcy w Wielkiej Brytanii oferują konsolę Xbox Series X?

1642611232

Śledzenie akcji Xbox, zamykanie

Cóż, to dla nas tyle na środę. To był spokojny dzień dla śledzenia akcji Xbox w Wielkiej Brytanii Pakiet EE wciąż unosi się i LewXbox All Access jest nadal dostępny dla każdego, kto lubi wypełniać formularze.

Nadchodzi więcej konsol Xbox, jesteśmy tego pewni. Dramatyczne uzupełnianie zapasów wczoraj w bardzo To był wystarczający dowód i spodziewamy się, że wielcy gracze, tacy jak Amazon i Game, wrócą do zabawy z uzupełnianiem zapasów Xbox przed końcem miesiąca. Aby być pierwszym, który dowie się, kiedy nastąpi następny spadek, dołącz do nas ponownie jutro, gdy wznowimy poszukiwania.

Do tego czasu jesteśmy na zewnątrz. Nie musisz wracać do domu, ale nie możesz tu zostać.

Steve Hogarty19 stycznia 2022 16:53

1642609636

Przeczytaj naszą recenzję nowej konsoli Nintendo Switch OLED

Jeśli bardziej lubisz gry mobilne, sprawdź naszą recenzję nowego Nintendo Switch OLED. Konsola po raz pierwszy wyposażona jest w wyświetlacz OLED, który jest większy niż wcześniej i zapewnia bardziej spójne kolory i głębszą czerń. Jest też przeprojektowana podpórka, która podwaja pamięć wewnętrzną swojego poprzednika.

Nasze referencje powiedziały Z konsoli o wartości 309,99 GBP: „Większy ekran jest świetny, a granie w gry w trybie przenośnym to absolutna przyjemność. Podpórka jest tak solidna, że ​​nigdy więcej nie chcemy patrzeć na ten mały przełącznik z tyłu oryginalnego przełącznika… To najlepsza wersja konsolowa w historii.”

Steve Hogarty19 stycznia 2022 16:27

1642606065

Czy możesz zainstalować VPN na swoim Xboksie?

Jeśli streamujesz Netflix na swoim Xboksie, VPN pozwoli Ci sfałszować swoją lokalizację i uzyskać dostęp do filmów i programów telewizyjnych, które zwykle nie są dostępne w Twoim kraju.

Nie możesz zainstalować VPN bezpośrednio na konsoli Xbox serii X, ale możesz zainstalować ją na swoim laptopie i przekierować przez nią połączenie internetowe konsoli. Możesz także zainstalować niektóre VPN na routerach, aby jednocześnie objąć wszystkie swoje urządzenia.

Najlepsza sieć VPN dla każdego typu urządzenia

Najlepsze brytyjskie usługi VPN dla iPhone’a, Firestick, Androida i innych dla Netflix i przesyłania strumieniowego, w tym ProtonVPN, ExpressVPN, NordVPN i CyberGhost

Steve Hogarty19 stycznia 2022 15:27

1642602525

„Elden Ring”: data premiery i jak złożyć zamówienie w przedsprzedaży

elden pierścień Jest to jedna z najbardziej oczekiwanych gier 2022 roku, a wraz z datą premiery 25 lutego jest już blisko.

Ta gra RPG akcji została stworzona we współpracy z Georgem RR Martinem i od wczesnego wyglądu gry zapowiada się na równie wymagającą, jak poprzednie tytuły FromSoftware, takie jak Złe duchy i przetoczono krwią.

elden pierścień Zostanie wydany na Xbox Series X, Playstation 5, Xbox one, Playstation 4 i PC.

Steve Hogarty19 stycznia 2022 14:28

1642599105

Steam Deck: Co wiemy o nowym przenośnym urządzeniu Valve

Szukasz przenośnego urządzenia do gier, które może grać we wszystkie Twoje gry na PC? Steam Deck od Valve będzie poważnym pretendentem do twojego ulubionego urządzenia mobilnego, a jego premiera potwierdzono w lutym.

Odnotowano porównania z Nintendo Switch ze względu na jego kształt, ale obietnica Valve dotycząca potężnego, przenośnego grania na PC nie może być odrzucona z samego wyglądu.

Po wielu opóźnieniach wydawca gry potwierdził, że wciąż jest na dobrej drodze do zmiany lutowej daty premiery w Wielkiej Brytanii, Europie i Stanach Zjednoczonych.

Steve Hogarty19 stycznia 2022 13:31

1642595505

Zapisz się do newslettera IndyBest

Chcesz więcej informacji o zakupach? Dlaczego nie zarejestrujesz się za darmo? Biuletyn IndyBest, gdzie można uzyskać dostęp do najlepszych ofert i raportów na temat niezbędnych produktów tygodnia, wybranych przez ekspertów IndyBest.

Podręczne podsumowanie, które pojawia się w Twojej skrzynce odbiorczej w każdy piątek rano, zawiera pozycje z naszych wypróbowanych i przetestowanych recenzji sporządzonych przez profesjonalistów z branży — pomagając Ci podjąć najbardziej świadomą decyzję za ciężko zarobione pieniądze.

Steve Hogarty19 stycznia 2022 12:31

1642591785

Szukasz PS5? Śledź nasz tracker PS5, aby zobaczyć najnowsze osiągnięcia

Microsoft nie jest jedyną firmą zajmującą się problemami z łańcuchem dostaw swojej nowszej konsoli. Jeśli obserwujesz, PS5 Sony również miało wiele problemów z zapasami.

Na szczęście właśnie dlatego prześledziliśmy również najnowsze zmiany dotyczące uzupełniania zapasów PS5. PS5 odnotowało spadek w konsolach Amazonka Dzisiaj, wkrótce więcej.

Steve Hogarty19 stycznia 2022 11:29

1642588545

Czy można rozszerzyć pamięć konsoli Xbox serii X?

Gry stają się coraz większe i chociaż dysk twardy o pojemności 1 TB może wydawać się duży, szybko się zapełnia, jeśli zamierzasz grać w duże gry, takie jak Symulator lotu Microsofti Call of Duty: Straż przednia i Legendy Apex.

Seria Xbox X jest wyposażona w rozszerzalną pamięć masową, jeśli nie jesteś przyzwyczajony do odinstalowywania starych gier. Karta rozszerzeń pamięci masowej Seagate, która może dodać do konsoli dodatkowe 512 GB, 1 TB lub 2 TB przestrzeni dyskowej.

Ten model 1 TB jest dostępny w cenie 199,99 GBP (Argos.pl) i jest kompatybilny z konsolami Xbox z serii X i S.

Steve Hogarty19 stycznia 2022 10:35

1642586565

Jak znaleźć konsolę Xbox z serii X w sklepie?

Śledzimy każdego sprzedawcę internetowego jednocześnie, aby złapać Xbox Series X w momencie, gdy trafi do sprzedaży.

Śledzenie ekwipunku Xbox dostępnego w fizycznych sklepach jest trudniejsze, ale można to zrobić. Opieramy się na wskazówkach kupujących i raportach z mediów społecznościowych, aby określić następną generację konsoli, która pojawiła się w prawdziwym świecie.

Oto kilka wskazówek, jak znaleźć dostępną konsolę Xbox z serii X w sklepach:

  • Argosi Do i Zabawki Smitha Często mówi się, że Xbox jest dostępny w sklepach. W mniejszym stopniu o nim słyszeliśmy John Lewis i spółkai curry i Gra Uzupełnij swoje półki.
  • Podłącz swój kod pocztowy do strony internetowej sprzedawcy detalicznego, aby sprawdzić lokalny asortyment. Jeśli możesz, przewiń, aby zajrzeć do innych sklepów dalej.
  • Xbox nie jest w magazynie? nie trać nadziei. Wiele sklepów nie rejestruje zwrotów ani nieodebranych zamówień w przedsprzedaży z konsoli Xbox w swoich systemach magazynowych. Wejdź osobiście do lokalnego sklepu i zapytaj pracownika.

Steve Hogarty19 stycznia 2022 10:02

1642585485

Czy możesz teraz kupić konsolę Xbox z serii X od Game?

Xbox Series X jest obecnie wyprzedany Gra. Sprzedawca miał ograniczone zapasy dostępne pod koniec ubiegłego tygodnia, co sugeruje, że w tym tygodniu może mieć więcej konsol Xbox.

Podejście gry do uzupełniania zapasów jest szalone, z dużą ilością powtarzających się szybko następujących po sobie spadków i dziesiątkami bardzo podobnych pakietów do wyboru, więc w tym tygodniu uważnie przyglądamy się stronie.

Steve Hogarty19 stycznia 2022 09:44

Recenzje produktów IndyBest to bezstronne, niezależne porady, którym możesz zaufać. W niektórych przypadkach zarabiamy pieniądze, jeśli klikniesz linki i kupisz produkty, ale nigdy nie pozwalamy, aby wpływało to na nasz zasięg. Recenzje są kompilowane poprzez połączenie opinii ekspertów i testów w warunkach rzeczywistych.

READ  Uwolnij swoją recenzję E-Type UK 2021