Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Szósty subreddit Destiny 2 wyciekł w taki sam sposób jak Strand

Szósty subreddit Destiny 2 wyciekł w taki sam sposób jak Strand

Niezależnie od tego, czy chodzi o pracowników, którzy im nie ufają, czy też łamią NDA, Destiny 2 przez lata widziało wiele poważnych przecieków. Ale chociaż długie listy Pastebina mają różny stopień dokładności, czy jest coś na filmie? Cóż, ten jest trochę bardziej przekonujący.

Wtorek, u/Nimbus9002 na stronie przecieków Destiny 2 opublikował wideo „Wysłane przez ich znajomego” wprowadza nową super ikonę i nowy kolor podkategorii w wideo VFX. Może to pamiętasz Dokładnie Jak Strand wyciekł po raz pierwszy, pokazując nową super ikonę i jej zielony kolor, w tym samym typie wideo. Ale chociaż miało to dołączone źródło Artstation, nadal nie mogłem znaleźć, skąd to źródło pochodzi. W dzisiejszych czasach z pewnością nie możemy wykluczyć podróbki, ale przeanalizujemy, co wszyscy mamy to samo.

Podobnie jak wyciek Strand, są tylko dwie rzeczy do przeanalizowania. Pierwszym z nich jest kolor. Podczas gdy większość migających ikon jest pusta i przegapisz je, możesz zobaczyć, że drugi ładunek walki wręcz jest czerwony. Gracze zgadywali, że szósta podklasa gry będzie przede wszystkim czerwona, ponieważ no cóż, prawie wszystkie inne główne kolory są w tym momencie zajęte. Odcienie niebieskiego, pomarańczowego, fioletowego i zielonego. Więc może opcje są albo czerwone, albo żółte, a która wydaje ci się bardziej „ciemna”?

Istnieje wiele teorii na temat tego, czym może być „czerwona” podklasa. Główne z nich to 1) SIVA, 2) koszmarna energia, 3) rezonans. SIVA wydaje się w tym momencie bardzo nieprawdopodobna, ale rezonanse, małe spiralne ataki energii, które widzimy w piramidach oraz z Rhulk i Lightfall Calus, wydają się bardziej prawdopodobne. Jestem jednak na tyle dorosły, że pamiętam, jak wszyscy przysięgali, że dostaniemy podklasę „trucizny” lub podklasę „soulfire” dla klasy zielonej, a Bungie wrócił z… wyciągając zielone nici z tkaniny wszechświata, wymachując nimi. Co było naprawdę fajne! Więc nie wiem, czy są jakieś prognozy, które się zakończą.

Drugą rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę, jest super ikona, którą widać na dole. Ikony granatów, walki wręcz i zdolności klasowych już tam są.

Cóż, jest… bardzo kłujący? To wszystko, co możemy powiedzieć. Jeśli to Czarnoksiężnik, brzmi to jak coś, co można wsadzić w ziemię w celu ataku obszarowego, podobnie jak w przypadku Cóż, ale potencjalnie zadającego obrażenia. Jednak… nie możemy ufać nadprzyrodzonej ikonie. Kiedy Strand wyciekł, miał też nowy kod superbohatera, którego nikt wcześniej nie widział. Ale to nie było nawet w pobliżu ostatecznej Super Ikony i nie dostarczyło żadnych wskazówek na temat natury samej Strand. Prawdopodobnie była to tylko koncepcja zastępcza i to może być to, co się tutaj dzieje.

Myślę, że największą wiadomością jest to, że The Final Shape będzie miał szóstą podklasę w historii. Nie było to gwarantowane, ponieważ do tej pory pojawiły się tylko dwa rozszerzenia z zupełnie nowymi podklasami, a to dwa z rzędu. Możesz spojrzeć na to jako dowód na teorię, że Strand miał przybyć z Królową Czarownic, zamiast zostać zepchniętym do Lightfall, a „Red” mógł być w pracach od bardzo, bardzo długiego czasu, a nie tylko w zeszłym roku.

Ponownie, nie mogę ręczyć za to, że jest to poprawne (jeszcze), ale jest w zasadzie identyczne z wyciekiem Stranda, który przynajmniej ma właściwy kolor. No i jeszcze trzy starcia tytanów. Myślę, że więcej dowiemy się w sierpniu na targach.

Chodź za mną na TwitterzeI wątkiI youtubeI I Instagram. Zapisz się do naszego bezpłatnego cotygodniowego biuletynu informacyjnego, Bóg się kręci.

Odbierz moje powieści science fiction Seria Herokiller I Ziemska trylogia.

READ  F-Zero X jest już dostępny w dodatku Switch Online Expansion Pack