Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Najwyraźniej wyciekła nowa podklasa Destiny 2, The Final Shape

Najwyraźniej wyciekła nowa podklasa Destiny 2, The Final Shape

Wygląda na to, że wyciekł szósty wątek Destiny 2, przed nadchodzącą prezentacją Destiny 2.

Bungie oficjalnie ogłosiło pokaz Destiny 2, w którym oficjalnie zaprezentuje kolejne duże rozszerzenie do Destiny 2 – The Final Shape. Ostateczna liczba ma zakończyć wieloletnią sagę Światła i Ciemności Destiny w lutym 2024 r.

Odkąd nowa podklasa Strand została wprowadzona w rozszerzeniu Lightfall, gracze byli ciekawi, czy Bungie doda trzecią podklasę Darkness do rozszerzenia Final Shape i wygląda na to, że możemy mieć pewne potwierdzenie na tym froncie.

ostrzeżenie: Potencjalne spoilery przed nami.

To pochodzi z postu Reddit na Destiny2Leaks subreddit, gdzie użytkownik umieścił link do prawdopodobnie rozwijanych zrzutów ekranu pokazujących efekt Transmat z Guardianem opublikowanym w HELM

Interesującą częścią tego klipu są zdolności, które pojawiają się na krótką chwilę. Wydaje się, że jest nowy Super ikona z ogólną czerwoną kolorystyką podkategoriiCoś, czego nie widzieliśmy wcześniej w Destiny 2. Możesz sprawdzić klip poniżej.

Tekst HUD i animacje w przecieku wyglądają na oryginalne. Należy jednak pamiętać, że przecieki nie zawsze mogą być dokładne, dlatego najlepiej zachować ostrożność i brać wszystko z przymrużeniem oka. Prawdopodobnie byłby to dobry projekt oddanego fana, a nie oficjalne informacje.

Jeśli okaże się to prawdą, nie byłby to pierwszy raz, kiedy nowa podklasa została przypadkowo ujawniona we wczesnym materiale filmowym. W zeszłym roku jeden z programistów Bungie udostępnił podobną demonstrację umiejętności na swoim ArtStation, która krótko przedstawiała zieloną podklasę, którą obecnie znamy jako Strand.

Premiera Destiny 2 Showcase zaplanowana jest na 22 sierpnia 2023 r. o godzinie 9:00 czasu PST. Fani mogą obejrzeć to demo na oficjalnej stronie Destiny 2 youtube I skurcz kanały.

Pamiętaj, aby śledzić nasz outlet Destiny Biuletyn Przeznaczenia NA ŚwiergotI FacebookI Instagram Dla wszystkich rzeczy związanych z Destiny 2 i Bungie.

Destiny 2 Lightfall jest już dostępne na PlayStation, Xbox i PC.

Następny:

READ  Assassin's Creed Valhalla zmierza na Steama