Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Strzelanka nowej generacji Neo Berlin 2087 wprawia w zakłopotanie posiadaczy PS5

Strzelanka nowej generacji Neo Berlin 2087 wprawia w zakłopotanie posiadaczy PS5

W sieci pojawił się zwiastun gry o nazwie Neo Berlin 2087 Oficjalny kanał PlayStation na YouTube wcześniej i zaskoczył fanów. Jak ujął to bardzo zwięźle jeden z komentatorów: „Nigdy nie widziałem gry tak świetnej graficznie, jak przy budżecie 20 dolarów”. To zaskakująco trafne stwierdzenie: przyczepa prezentuje się pięknie, a jednocześnie okazyjne pudełko – imponujące!

Szczerze mówiąc, jest to wciąż wczesna faza rozwoju, a Unreal Engine 5 prawdopodobnie wykonuje wiele ciężkich prac. O niemieckim deweloperze Studio gier Elysium strona internetowa opisuje tytuł jako „narracyjny trzecioosobowy i pierwszoosobowy thriller detektywistyczny osadzony w cyberpunkowym świecie inspirowanym klasykami takimi jak Blade Runner i Ghost in the Shell”. niesamowity!

Propaganda kontynuuje: „Akcja gry toczy się w Berlinie, w roku 2087. Postęp technologiczny i Internet podzieliły społeczeństwo na system dwuklasowy, w którym bogaci rządzą miastem, a biedni walczą o przetrwanie w slumsach i na śmiercionośne pustkowie poza murami miasta. To opowieść o sprawiedliwości, przyjaźni i miłości. Z poczuciem winy i zdradą łączymy najlepsze elementy science fiction w sposób, jakiego nigdy wcześniej nie widzieliśmy”.

Deweloper wyraźnie ma co do tego duże ambicje i być może nie jest zaskoczeniem, że w tej chwili nie ogłoszono żadnej docelowej daty premiery. Gra została sfinansowana przez niemiecki rząd, najprawdopodobniej w celu zwiększenia produkcji sztuki w tym kraju, a my bardzo cieszyliśmy się, widząc niektóre z ikonicznej architektury Berlina w zwiastunie. Ale tak, nie spodziewaj się, że będziesz grać w tę grę przez jakiś czas.

READ  Pilot zdobywa nagrodę z okazji koronacji króla Karola za tor lotu w kształcie korony