Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Zwiastun 4 sezonu Overwatch 2 ujawnia przepustkę bojową i skórki trybu Starwatch

Zwiastun 4 sezonu Overwatch 2 ujawnia przepustkę bojową i skórki trybu Starwatch

Monitorowanie 2 Sezon 4 rozpocznie się 11 kwietnia, wprowadzając nowego bohatera wsparcia Lifeweaver do gry i rozpoczynając nową przepustkę bojową o tematyce kosmicznej opery. W nowym zwiastunie sezonu Blizzard przedstawia, czego gracze mogą się spodziewać pod względem nowych skórek, nowych trybów gry i nowych wyzwań w grze — a także ważną zmianę dotyczącą bohaterki wsparcia Brigitte, która w tym roku otrzyma ulepszenie tarczy pora roku.

Nowy bohater Lifeweaver zostanie włączony jako część Monitorowanie 2 Karnet bojowy sezonu 4. Gracze, którzy zapłacą za karnet bojowy premium sezonu 4, odblokują go natychmiast; Inni będą musieli poczekać, aż osiągną poziom 45 w Przepustce Bitewnej. Ta przepustka będzie również zawierać nowe elementy kosmetyczne dla postaci takich jak Hanzo, Lifeweaver i Sigma, które otrzymają skórkę poziomu mitycznego na ten sezon.

Oczywiście Blizzard też On sprzedaje dużo Monitorowanie 2 Skórki, w tym skórka Omnika dla Złomiarza i Wieprza oraz skórka inspirowana Pinokio dla Zenyatty. W innym miejscu zwiastuna widzimy skórkę Tracer, która nadaje jej styl fali parowej, oraz skórkę Echo, która wygląda na inspirowaną Hajime Sorayamą.

Monitorowanie 2 Sezon 4 wprowadzi również nowy tryb gry o nazwie Starwatch, który wydaje się być trybem 4 na 4 ustawionym na Horizon Lunar Colony, mapie usuniętej z ogólnej rotacji map z powodu zniknięcia trybu szturmowego kontynuacji Blizzarda. Wygląda na to, że ten mod będzie miał również skórki inspirowane operą kosmiczną z Warhammerem 40,000 i sąsiednimi Gwiezdnymi Wojnami.

Brigitte również doczeka się dużej zmiany: jej tarcza stanie się znacznie szersza, gdy użyje swojej superumiejętności do zmobilizowania członków drużyny.

Wreszcie, sezon 4 przedłuży się do Pride Month i wygląda na to, że flagi będą powiewać Monitorowanie 2 Od 1 czerwca.

Czytaj więcej

READ  Sonic Frontiers Story Trailer oficjalnie potwierdza listopadową premierę