Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Starfield został stworzony, aby grać przez „bardzo długi czas”

Starfield został stworzony, aby grać przez „bardzo długi czas”

Starfield jest „stworzony do gry na dłuższą metę”.

Tak twierdzi sam prezes Bethesdy, Todd Howard, który powiedział w: Notatnik Twórcy Gier W wywiadzie z dyrektorem generalnym Insomniac, Tedem Pricem, powiedział, że po zobaczeniu, jak gracze wchodzą w interakcję z innymi grami RPG Bethesdy, takimi jak Skyrim i Fallout, wierzy, że „ludzie chcą grać… [games] przez długi czas”.

STARFIELD Stealth: JAK NAPRAWDĘ SPRAWIĆ, ŻE *DZIAŁAŁO* – WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE ROZGRYWKI W STARFIELD XBOX SERIES X STEALTH.

„To gra, która została celowo zaprojektowana tak, aby można było w nią grać przez długi czas. Jedną z rzeczy, których nauczyliśmy się z naszych poprzednich gier, takich jak Skyrim i Fallout, jest to, że ludzie chcą w nie grać przez bardzo długi czas” – powiedział. powiedział. Howard – napisał VGC.

W tym samym wywiadzie opublikowanym na kanale YouTube Akademii Sztuk i Nauk Interaktywnych Howard opowiedział także o wyzwaniach, jakie zespół Starfield stawiał sobie podczas tworzenia ambitnej przygody science fiction.

„Myślę, że wszystko zaczyna się od programistów. Oni powinni to zrobić, prawda?” Howard powiedział. „Myślę, że wszystko zaczyna się od technologii. Widzisz nowy sprzęt, chcesz go używać w nowy sposób i patrzysz na wersje demonstracyjne gry: «Możemy to zrobić, możemy to zaprezentować w ten sposób».

„Myślę, że wielkość zapałek musi się sprawdzić. Jak duże były wcześniej?

„Jedną rzecz, którą zauważyłem, jest to, że ponieważ więcej gier gra się od dłuższego czasu – są to „gry na żywo” – możliwość ich aktualizacji z biegiem czasu tworzy gry, w które ludzie grają teraz, a które istnieją już od dłuższego czasu , ma lata aktualizacji i że stwarza oczekiwanie.

Czy masz obsesję na punkcie minigry polegającej na otwieraniu zamków w Starfield lub potrzebujesz więcej praktyki? Mam dobrą wiadomość – możesz teraz Digipick do woli dzięki nowej grze przeglądarkowej Digipick Simulator.

„Remake minigry digipick/lockpicking o otwartym kodzie źródłowym firmy Bethesda”, Digipick Simulator umożliwia „otwieranie wirtualnych zamków, kiedy tylko chcesz” za pośrednictwem przeglądarki internetowej.

READ  Konkurencyjna trawa! Recenzje (SNES) | Nintendo na żywo