Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Star Citizen zebrał już ponad pół miliarda dolarów w ramach crowdfundingu

Star Citizen, kontrowersyjna symulacja kosmiczna od Cloud Imperium Games, zebrała ponad pół miliarda dolarów finansowania od sponsorów.

Bardzo długi rozwój Star Citizena jest dobrze udokumentowany, a gra wciąż jest w fazie alfa ponad dekadę po wejściu do produkcji. I chociaż w tamtym czasie przyciągnęło trochę prywatnego finansowania, większość z nich pochodziła z crowdfundingu, zaczynając od udanego Kickstartera o wartości 2 milionów dolarów w 2012 r. i stamtąd narastając.

Na dzień dzisiejszy Star Citizen zebrał 500 075 150 dolarów w ramach crowdfundingu od 4 096 384 zwolenników, według Oficjalna strona Roberts Space Industries. Jej poprzednie duże osiągnięcie to 400 mln USD Przyjechałem w listopadzieCo oznacza, że ​​zebranie dodatkowych 100 milionów dolarów zajęło kolejne dziesięć miesięcy.

Star Citizen – zwiastun Alpha 3.17.2.

Chociaż po dekadzie nie ma żadnej wskazówki o ostatecznej dacie premiery Star Citizen, Cloud Imperium Games już się rozpoczęło Omów plany wielokrotnej sukcesji dla 42 Dywizjonudługo oczekiwana i bardzo opóźniona gra przygodowa w historii dla jednego gracza.

Nadal publikował także ważne aktualizacje gry, a mianowicie Ostatnia wersja Dodaj gruz i opuszczone osady. Jednak na początku tego roku Cloud Imperium podjęło decyzję o: Ogranicz ilość informacji, które udostępniasz w swojej mapie rozwojuargumentując, że robi to, aby gracze nie denerwowali się, gdy sprawy się spóźniają.

READ  Samsung Galaxy S23 Ultra otrzymuje cztery nowe kolory, gdy sprzedawca przecieka Kuszący prezent w przedsprzedaży dla pierwszych nabywców Galaxy S23