Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Star Citizen musi wyjaśnić, że jego statki koncepcyjne jeszcze nie istnieją, ostrzega strażnik reklam

Brytyjski urząd ds. standardów reklamowych powiedział twórcy Star Citizen, Cloud Imperium Games, że musi wyjaśnić, że „statki koncepcyjne” sprzedawane za prawdziwe pieniądze nie są jeszcze dostępne w grze.

Jak wspomniałem EurogamerSkarga skierowana do organu nadzoru reklamowego nastąpiła po rozesłaniu w lipcu e-maila marketingowego Star Citizen, w którym informowano graczy, aby nie przegapili swojej ostatniej szansy na przyrzeczenie statku koncepcyjnego Gatac Manufacture Railen, który miał zostać usunięty ze Star Citizena. Przechowuj w ciągu 48 godzin.

Reddit użytkownik mazty, kto Szerzyć się Na stronie r/starcitizens_refunds powiedzieli, że zgłosili Cloud Imperium Games do ASA po tym, jak „męczyli się CIG i ciągłymi kłamstwami”. Użytkownik powiedział, że zgłosił, że deweloper wprowadzał konsumentów w błąd, ponieważ w żadnym momencie jego e-mail nie wspomniał, że statek nie jest obecnie dostępny w grze.

W rozmowie z Eurogamerem przedstawiciel brytyjskiego organu nadzorczego powiedział, że ocenił skargę i „uznał, że można wyjaśnić fakt, że statek jest produktem koncepcyjnym”.

„Na tej podstawie” – kontynuował aktor. „Wydaliśmy zawiadomienie informujące ogłoszeniodawcę, aby upewnić się, że jego reklamy zawierają wszelkie istotne informacje i ważne ograniczenia”.

Porada, którą ASA wykorzystuje do zwrócenia uwagi na przypadki, w których firma powinna ostrożniej podchodzić do swoich reklam bez pełnego dochodzenia, wydaje się mieć pewien wpływ. Najnowszy e-mail marketingowy Cloud Imperium Games zawiera listę innych statków koncepcyjnych, a następnie zawiera zastrzeżenie drobnym drukiem stwierdzające, że statki nie są obecnie dostępne w grze. Pełne zestawienie można znaleźć poniżej:

„Crusader Ares (Inferno i Ion), A2 Hercules i Genesis Starliner są oferowane tutaj jako limitowany pojazd koncepcyjny. Oznacza to, że pojazd jest w fazie rozwoju, ale nie jest jeszcze gotowy do umieszczenia w hangarze lub lotu w Star Citizen. dostępne jako grywalna zawartość w pakiecie Później.W przyszłości cena samochodu może wzrosnąć, a ubezpieczenie na życie lub jakiekolwiek dodatki mogą być niedostępne.Jeśli zobowiążesz się do Crusader Ares (Inferno i Ion), A2 Hercules, Genesis Starliner, będziesz miał wypożyczony samochód do użytku w Star Citizen do czasu, gdy w grze pojawią się Crusader Ares (Inferno i Ion), A2 Hercules, Genesis Starliner. rozmiar i / lub funkcja w koncepcji statku, która została zadeklarowana Zapewniamy statki zastawne, aby pomóc w finansowaniu rozwoju Star Citizen Finansowanie z takich pojazdów pozwala nam osadzić funkcje głębiej we wszechświecie Star Citizen Pojazdy te będą mogły zarabiać w- Kredyty gry i/lub można je zdobyć, grając w Final Universe Nie są one wymagane do rozpoczęcia meczu lub sukces w nim.

Aby uzyskać więcej informacji na temat Star Citizen, odwiedź naszą dedykowaną stronę gry. Alternatywnie, jeśli chcesz sprawdzić najnowsze powitanie Star Citizen w zwiastunie Orison, możesz to zrobić za pomocą poniższego filmu.

READ  Jak naprawić błąd MW3 o kodzie 14515

Jared Moore jest niezależnym pisarzem dla IGN. możesz to śledzić Świergot.