Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Dark Descent zawiera historię i nowego Xenomorpha

Dark Descent zawiera historię i nowego Xenomorpha

To Alien Day i Focus Entertainment świętuje, ujawniając więcej szczegółów na ten temat Kosmici Gra, Obcy: Mroczne pochodzenie. Ten najnowszy zwiastun można sklasyfikować jako zwiastun przedsprzedażowy, ale przedstawia on strategię gry i drażni nową rasę ksenomorfów.

Ten nowy ksenomorf wydaje się być blisko końca zwiastuna i różnił się nieco od standardowego potwora z bardziej ludzkimi kolorami ciała i zębami. Było też humanoidalne stworzenie, z którego wychodziły różnego rodzaju rurki w sposób, który prawdopodobnie uszczęśliwiłby H.R. Gigera. Wydaje się, że jest to sedno historii przemytu przedmiotów, ale było to trochę tajemnicą, więc wciąż jest wiele do odkrycia.

Co dziwne, opcji zamówienia w przedsprzedaży nie było w tym zwiastunie zamówienia w przedsprzedaży, ale Focus wymienił zachęty do zamówienia w przedsprzedaży na swojej stronie internetowej. Ci, którzy kupili grę za 39,99 $ na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One lub Xbox Series X | S lub PC przed 20 czerwca dostaną Pakiet Lethe Recon który zawiera czarną tarczę drużyny gracza i wyjątkowego kociego towarzysza. Te futrzane koty są prawdopodobnie ukłonem w stronę kota Jonesa obcy.

W zwiastunie były tylko krótkie fragmenty rzeczywistej rozgrywki, ale Focus w marcu opublikował wyjaśnienie rozgrywki, szczegółowo opisując mechanikę taktyczną i sposób, w jaki gracze mogą przetrwać. ciemna kroplaKarne spotkania.

Aliens: Dark Descent — oficjalny zwiastun do zamówienia w przedsprzedaży
READ  Oferta na PS5 w Cyberponiedziałek: cena PlayStation 5 obniżona do niskiej ceny