Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Cztery nowe samochody, nowe wyścigi, aktualizacje środowiskowe – GTPlanet

Cztery nowe samochody, nowe wyścigi, aktualizacje środowiskowe – GTPlanet

Najnowsza aktualizacja Gran Turismo 7, 1.32, jest już dostępna, zajmuje 1,25 GB na PlayStation 5 i 1,76 GB na PlayStation 4, wprowadzając nowe samochody, wyścigi i ogólne zmiany w rozgrywce, a także nowy wygląd jednej osoby z torów gry.

Wiedzieliśmy już, czego się spodziewać, ponieważ aktualizacja została oficjalnie ogłoszona wczoraj, ale teraz, gdy aktualizacja jest dostępna, jest więcej do zagłębienia się w informacjach o łatce i samej grze.

Gran Turismo 7 Aktualizacja 1.32: Nowe samochody

Cztery nowe samochody, które pojawią się w ramach aktualizacji 1.32, zostały już ujawnione, ale aktualizacja jest dostępna teraz, gdy mamy potwierdzenie ich cen i dostępności:

 • AMG Mercedes-AMG GT3 ’20 – 480 000 cr – Brand Central
 • Jaguar XJ220 ’92 – 615 000 cr – legendy samochodów
 • Super Formula SF23 Super Formula / Honda ’23 – 1 000 000 cr – Centrala marki
 • Super Formula SF23 Super Formula / Toyota ’23 – 1 000 000 cr – Centrala marki

Jaguar XJ220 to prawdopodobnie najciekawszy model w ofercie, jako jeden z samochodów, o który fani najczęściej prosili o powrót do Gran Turismo, a wcześniej pojawiał się tylko jako „standardowy” model. Był to niegdyś najszybszy seryjny samochód drogowy na świecie, osiągający prędkość 212 mil na godzinę, zanim został wyprzedzony przez McLarena F1.

Fani wyścigów GT3 również będą zadowoleni, widząc zaktualizowanego Mercedesa-AMG GT3. Został gruntownie przerobiony, aby był bardziej niezawodny podczas długich wyścigów wytrzymałościowych GT3, a także bardziej przyjazny dla użytkowników zespołów klientów prowadzących samochód.

Wreszcie, są dwa nowe samochody Super Formula SF23 – z opcjami silnikowymi Hondy i Toyoty. Zostało to wprowadzone w bieżącym sezonie japońskich Grand Open Wheel Championship, z przeprojektowaną aerodynamiką w celu promowania bliższych wyścigów i bardziej przyjazną dla środowiska konstrukcją w ramach projektu „Next50” firmy Super Formula.

W sumie w aktualizacji czekają na graczy cztery nowe wyścigi i trzy nowe książki z menu kawiarni GT, z których większość skupia się na zawartości Super Formula.

List Book 47, który wymaga osiągnięcia 31. poziomu omnibusa, dodaje trzy wyścigi dla samochodów Super Formula – Circuit de Sainte-Croix, Fuji International Speedway i Watkins Glen. Możesz korzystać z dowolnych dwóch generacji samochodów Super Formula, a do wypełnienia dostępny jest sześciogwiazdkowy bilet do ruletki.

 • Książka GT Cafe Menu 47 – Super Formuła. Książka menu kawiarni GT47 – Super formuła
  • Circuit de Sainte-Croix B – 10 okrążeń – 160 000 koron
  • Fuji International Speedway – 15 okrążeń – 200 000 kr
  • Watkins Glen Long Course – 12 okrążeń – 160 000 koron

Jest też jeden dodatkowy wyścig w Hypercar Parade Championship, składający się z siedmiookrążeniowego wyścigu na torze Interlagos o wartości 95 000 koron.

Ponadto istnieją dwie nowe książeczki z menu bonusowym, które nagradzają graczy za kolekcjonowanie pojazdów określonego typu. Extra Menu Book 20 jest oparty na marce Shelby, wymaga Forda Shelby GT350R, Shelby Cobra 427 i Shelby GT350 i przyznaje sześciogwiazdkowy bilet do ruletki. Extra Menu Book oferuje 21 pięciogwiazdkowych losów w ruletce do zebrania zarówno Geely Alpine A110, jak i Vision GT Race Mode.

 • Lista bonusów Księga 20 – Shelby – Six Star Roulette
 • Lista bonusów Księga 21 – Alpy – Ruletka pięciu gwiazdek

Gran Turismo 7 Update 1.32 – Nowa sceneria i inne zmiany

Aktualizacja zawiera łącznie 45 nowych lokalizacji Scapes, z dwoma zestawami w Japonii i Wielkiej Brytanii. Obejmują odpowiednio Miyazaki na południowej wyspie Kyushu i North Yorkshire – oba specjalizują się w krajobrazach wiejskich i starożytnych osadach.

Fuji Speedway również przeszedł niewielką metamorfozę, z nowymi konstrukcjami i oznakowaniem, aby dopasować się do ostatnich zmian na torze. Najbardziej oczywistym jest tor Hyatt Fuji Speedway na ostatnim zakręcie, ale są też zmiany peronów i znaki torów.

Dostępny jest również nowy interfejs trybu sportowego, który zmienia sposób prezentacji codziennych wyścigów i prób czasowych. Co dziwne, liczba prób czasowych również się podwoiła, z nowym wydarzeniem zgodnie z oczekiwaniami w ciągu najbliższych dwóch tygodni i drugim wydarzeniem trwającym zaledwie tydzień. Może to oznaczać nową jazdę na czas co tydzień, chociaż będziemy musieli poczekać i zobaczyć, czy tak jest.

W grze zaimplementowano również późny mod PSN Trophy, dodając Hondę RA272 i McLarena MP4 / 4 – wraz z Super Formula SF23 – do samochodów, które mogłyby uruchomić Formula First Timer Trophy, aby prowadzić samochód „formuły”.

Zapaleni fani zauważą, że Audi RS5 DTM, które zostało dodane w zeszłym miesiącu, miało nieprawidłowy dźwięk silnika w niektórych widokach. To również zostało rozwiązane w tej aktualizacji.

Chociaż nie jest to zaznaczone w informacjach o łatce, istnieje kilka nowych sterowników dla funkcji zamiany silnika. Społeczność wciąż je odkrywa i można je znaleźć w naszym dedykowanym wątku poświęconym wymianie silnika, gdzie można je znaleźć. Istnieje również wątek nieudokumentowanych zmian, który sprawdza inne zmiany, które nie są wyraźnie wymienione w informacjach o łatce.

Zobacz więcej artykułów na temat aktualizacji Gran Turismo 7.

READ  Dlaczego przyszłość gier może być w naszych rękach | nowości naukowe i technologiczne