Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Sonic the Hedgehog został poważnie zabity przez Segę

Sonic the Hedgehog został poważnie zabity przez Segę

Sega właśnie dała fanom darmową grę przygodową typu „wskaż i kliknij”, The Murder of Sonic the Hedgehog.

Sega właśnie zabiła jedną z najpopularniejszych maskotek świata gier — oczywiście obok Mario. Z wielkim ciężarem w naszych sercach ogłaszamy, że Sonic the Hedgehog został zamordowany przez swoją firmę macierzystą w najnowszej odsłonie zatytułowanej Sonic Front… Ups, źle, właściwie ma tytuł Zabij Sonic the Hedgehog. Chociaż twórca Sonica został aresztowany, nigdy nie został oskarżony o wysłanie Blue Blur, czyniąc winowajcą kogoś innego.

Nową grę z tajemnicą morderstwa można już pobrać i grać na Steamie całkowicie za darmo.

Według oficjalnej strony Sonic na Twitterze, Sonic Social Team z dumą prezentuje zabić jeża sonica, Przygodówka typu „wskaż i kliknij” — tak, ta, która nadal istnieje — w której gracze znajdują się wśród obsady Sonica na imprezie z zagadką morderstwa na pokładzie Mirage Express. Celem podróży jest uczczenie urodzin Amy Rose. Jednak sytuacja szybko staje się ponura, gdy Sonic zostaje znaleziony martwy na podłodze, a gracze znajdują się w środku tajemnicy morderstwa. Jeśli brzmi to jak kolejna sztuczna gra, którą Sega stworzyła w celu zwiększenia sprzedaży, jesteśmy tutaj, aby powiedzieć, że tak nie jest.

W rzeczywistości gra wydaje się być znacznie lepsza w porównaniu z niektórymi najnowszymi Jeż Sonic Wersje gier. Możesz rozwiązywać zagadki, przesłuchiwać niektóre ze swoich ulubionych postaci Sonica i próbować odkryć, kto zabił Sonica i dlaczego. Należy również pamiętać, że ta gra, oprócz tego, że została zaprezentowana przez Sonic Social Team, w rzeczywistości nie została opracowana przez firmę, więc nie jest uważana za oficjalny kanon – co byłoby dziwne; Już kilka razy uznaliśmy Sonica za zmarłego.

READ  Słynny dźwięk „Gong” GoldenEye może nie występować w wersji Switch Online

Omawiamy naprawdę dobrą, choć krótką grę, która przejmuje kanon, wstrząsa nim i wypluwa zabawną interaktywną rozrywkę. Więc jeśli kiedykolwiek potrzebowałeś powodu, aby przyjść na przyjęcie Amy Rose, cóż, oto powód. A najciekawsze w grze jest to, że została wydana 31 marca, więc zbiegnie się z Prima Aprilis 1 kwietnia.

Większość firm ma bardzo komiczny stosunek do tego corocznego „wydarzenia” i ma tendencję do upuszczania zwiastunów lub wygłaszania „zabawnych”, a nawet fałszywych oświadczeń na temat swoich tytułów w fazie rozwoju.

Jeż Sonic
Zabij Sonic the Hedgehog

Ale nie Segę. Trzeba przyznać, że ten ruch był nieco nieoczekiwany, ale Sega naprawdę opracowała i wydała zupełnie nową, całkowicie bezpłatną i w 100% realistyczną grę o tajemniczym morderstwie, w której Sonic jest prawdziwym narzędziem fabularnym gry, a nie bohaterem. Sega ogłosiła, że ​​zabiera Sonica w nowym kierunku, ale nikt nie podejrzewał, że będzie to kierunek kostnicy.

Nie mówiąc już o wydaniu Jeż Sonic Gra jako powieść wizualna, ale wydaje się, że jest to żart prima aprilisowy firmy Sega. I musimy przyznać; Naprawdę podoba nam się nowy żart firmy Sega.

W rzeczywistości, biorąc pod uwagę średnie wydania serii w ostatnich latach, Sega powinna zrobić więcej takich „żartów”. Zabij Sonic the Hedgehog. Ostatnia wersja, Sonic Frontiers Gra zgromadziła negatywne recenzje, które zostały nieco ulepszone przez mnóstwo nowych treści dodanych do gry po tym, jak Sega wypuściła darmowe DLC, które działa tylko pod jednym warunkiem.

Zabij Sonic the Hedgehog Obecnie dostępne do pobrania na Steamie.