Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Podsumowanie: komentarze wracają do Monkey Island

Wrzesień był pełen wszelkiego rodzaju ogłoszeń i nowych gier, takich jak Spluton 3. Aby uczcić „Dzień Talk Like A Pirate”, kolejny tytuł jest już dostępny na Nintendo Switch Powrót do Wyspy Małp.

Tak, nadszedł kolejny duży wpis w serii przygód Monkey Island! Zobacz powrót Guybrusha Threepwooda z nowym poczuciem humoru i artystycznym stylem. Krytycy krytykują teraz, jaki jest werdykt? Czytaj dalej, aby się dowiedzieć!

Uwaga: Wiele z tych recenzji dotyczy komputerów PC, a w odpowiednim czasie dodamy kilka recenzji Nintendo Switch.


zacząć od IGNprzyznał grze 9/10 – podsumowując to jako „zabawa dla żądnych przygód graczy”:

„Oczekuje się, że Return to Monkey Island będzie pełen sprytnie zaprojektowanych łamigłówek, zabawnych dialogów i niezapomnianych postaci. Ale wraz z twórcą serialu Ronem Gilbertem, który po raz pierwszy od 1991 roku powraca na fotel reżysera serialu, niespodziewanie przynosi to wiele serca, też. To fajna zabawa. Gracze przygód.

gracz Dałem wersji PC 4.5/5 gwiazdki, zwracając uwagę, że to było wszystko, czego chcieliście „i więcej”:

„Powrót do Monkey Island to wszystko, czego chciałem, a nawet więcej. Głupi humor z mnóstwem godnych taty gagów, łamigłówek, które cię rozczarują i zachwycą, oraz uroczych wspomnień za każdym rogiem, a wszystko to bez wysiłku. To prawie tak, jakby Monkey Island cieszyło Dogodnie zataczam koło z tym tytułem na tak wiele sposobów, ale nie mogę się powstrzymać od bycia samolubnym i chcę więcej Guybrush od Gilberta. W notatniku jest jeszcze miejsce na więcej przygód, a jeśli będziemy mieli szczęście, prawdopodobnie nie na kolejny tytuł trzeba czekać 30 lat.

Miejsce gry Dając mu 9/10, podkreślając „serwis kibiców” powracających graczy:

Powracający gracze będą zachwyceni obsługą fanów i znanym uczuciem ciepła, które przenika całe doświadczenie, ale nadal stara się być trochę bardziej przyjazny na początek.Nie ma wątpliwości, że niektóre elementy zostałyby utracone bez tego sprzed dziesięcioleci, ale mając historię z seria nie jest konieczna. Aby cieszyć się ostatnią przygodą Guybrusha w Threepwood. Return to Monkey Island opowiada pouczającą i fascynującą historię gnijących blefów, która powinna spodobać się każdemu, kto szuka wspaniałej przygody na pełnym morzu.

Ars TechnicaRecenzent powiedział, że trzeba grać:

„Ja zacząłem Powrót do Wyspy Małp Myślałem, że ta gra będzie po prostu zabawnym, relaksującym powrotem do klasyki, ale opuściłem wyspę, myśląc, że bez wątpienia zagrałem w odświeżającą grę. Czy to jest to konieczne Gra — gra, która wykorzystuje interakcję, aby przemówić do ludzkiej duszy w sposób, w jaki nie mógłby tego zrobić żaden film ani książka. lubię Powrót do Wyspy MałpI cieszę się, że ty też poznasz jej sekrety.

A KamieńPapier Strzelba Podobało mu się też, zauważając, że wykonał „dobrą” robotę, pokazując typ „wskaż i kliknij”:

„Myślę, że jest to jedna z najlepszych gier typu „wskaż i kliknij”, które można dać komuś w 2022 roku, aby udowodnić, że gry typu „wskaż i kliknij” są dobre. Ale jestem też wystarczająco świadomy siebie, by wiedzieć, że nie chciałbym wracać na Monkey Island gdybym nie miał historii z serialem”. Ale mam. Tak też zrobiłem. Yo ho ho i butelka wesoły. „

Czy dodałbyś Return To Monkey Island do swojej kolekcji Nintendo Switch? Powiedz nam poniżej.

READ  Podobno NVIDIA GeForce RTX 4090 z procesorem graficznym AD102 ma mieć 100 TFLOPS mocy obliczeniowej FP32