Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Sonda: Gry Nintendo Switch na N64 i Sega Genesis są już dostępne online – w którą grę zagrasz jako pierwsza?

Zdjęcie: Nintendo na żywo

Dziś premiera Nintendo Switch Online Expansion Pack, rozszerzenia istniejącej usługi subskrypcji, która dodaje bibliotekę tytułów Nintendo 64 i Sega Genesis/Mega Drive, a także nadchodzące wydania. Przejście dla zwierząt: nowe horyzontyZawartość do pobrania (DLC) Happy Home Paradise.

Zdanie można podzielić Co do tego, jak dobry jest to układ, ale cała masa 16- i 64-bitowych klasyków wkrótce będzie łatwo grywalna na Switchu i mimo jęków naszego portfela – szansa na grę Banjo Kazooie I F-zero X Na nowoczesnych urządzeniach (oba te pojawią się „wkrótce”, a nie znikną w momencie premiery) to zdecydowanie powód do świętowania.

Ale od czego zaczniemy? Cóż, czytelnicy Nintendo Life mieli już swoje zdanie i swoje rankingi Każda gra NSO Nintendo 64 I Każda gra NSO Sega Mega Drive Pod względem absolutnej jakości. Ale dzięki dostępnej małej bibliotece gier możesz być podekscytowany, aby w coś zagrać ty nie spalił się tysiąc razy wcześniej (cześć, Dźwiękowy 2). Możesz być zaintrygowany tym doświadczeniem zdobyć lub nurkowanie w Gwiazda fantazji IV po raz pierwszy?

Dowiedzmy się poniżej, z którą z gier startowych otworzą się dzisiaj aplikacje Nintendo 64 i Sega Genesis Nintendo Switch Online (lub technicznie, jutro w Japonii i Europie).

Dogłębna lektura:

READ  Gmail: Google wydaje trzytygodniowe ostrzeżenie posiadaczom kont