Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Sprawdź to zakulisowe spojrzenie na to, jak gasnące światło przesuwa przełącznik

gasnące światłoGra parkour zombie z otwartym światem została niedawno wprowadzona na Switcha i Jesteśmy tak poruszeni W końcu nie każdy port przełącznika jest taki sam, a niektóre tak naprawdę nie trzymają się lądowania.

Ale Techland jest tak dumny z wysiłku, jaki włożyli w rozwój gry, i wypuścili film zza kulis, aby dać graczom więcej wiedzy na temat przeszkód technologicznych, z którymi się spotkali, oraz funkcji dostępnych na wyłączność, które dodali. po drodze.

Jesteśmy bardziej niż zadowoleni z pierwszego przyjęcia Dying Light Platinum Edition na Nintendo Switch i jesteśmy wdzięczni za miłe słowa wszystkich. Otrzymane do tej pory uwagi jednoznacznie potwierdzają, że nasze wspólne wysiłki zaowocowały jednym z najlepszych portów na świecie [the] Platforma Switch zapewnia wciągającą i stabilną rozgrywkę zarówno w trybie mobilnym, jak i pionowym.

Jednak jesteśmy zobowiązani do naprawienia wszelkich zgłoszonych do tej pory problemów (takich jak maksymalna liczba klatek na sekundę) oraz poprawy wydajności i jakości, więc bądźcie czujni! “
Piotr Chrzanowski, Chief Technology Officer w Techland

Dying Light Platinum Edition Dostępne teraz i Dying Light 2: Pozostań człowiekiem Pojawi się na Switchu na początku przyszłego roku jako gra w wersji Cloud Edition.

READ  Pełne ukończenie Dying Light 2 zajmie co najmniej 500 godzin