entertainment

Sezon 2 Wiedźmina: Netflix ujawnia swój pierwszy zwiastun…

(MENAFN – NewsBytes) Inna “zima” w tym roku! Netflix wreszcie ogłosił datę premiery drugiego sezonu Wiedźmina Henry’ego Cavilla, który zapowiada się na śnieg. Ukazał się pierwszy zwiastun drugiego sezonu, który będzie miał premierę 17 grudnia. Koncentruje się na więzi Geralta z Rivii (Cavill) i księżniczki Ciri (Freya Allan) oraz ich podróży do Kaer Morhen. Zobaczysz także nowe twarze.

W tym artykule

  • Data premiery została ogłoszona tym plakatem
  • Zwiastun daje świetne wrażenie „Gry o tron”
  • Yenfer nie umarła!
  • Netflix ogłosił również siedem odcinków
  • Seria może zabić twoje ulubione postacie

Data publikacji posta na Twitterze ogłoszona z tym plakatem Opis Zwiastun daje wspaniałe wrażenie „Gry o tron”

Geralt wraca do wilczej szkoły w Kaer Morhen z Ciri, spodziewając się, że będzie tam bezpieczna. W zwiastunie prosi księżniczkę, aby poszła za jego przykładem, aby przeżyć, mówiąc, że jeśli poprosi ją o ucieczkę lub ukrycie się, powinna to zrobić. Od kostiumów po szkolny korytarz/pokoje – wszystko nadaje ton Game of Thrones, zwłaszcza Winterfell.

Szczegóły Yennefer nie umarła!

Pierwszy sezon zakończył się z Yennefer (Anya Chalotra), która użyła ognia, by zabić armie Nilfgaardu, ale później zniknęła. Od tego czasu fani martwią się, czy w przyszłym sezonie zobaczą swoją ulubioną postać. dobre wieści! wróciła. Pod koniec zwiastuna sezonu 2 widzimy Yennefer z zamazanymi oczami budzącą się gdzie indziej. Czy ona i Geralt się spotkają? Mam nadzieję, że tak.

Odcinki Netflix ogłosił również siedem odcinków

Wiedźmin został wydany w grudniu 2019 roku z ośmioma odcinkami; Kolejny sezon również będzie zawierał taką samą liczbę odcinków. Netflix wydał również siedem odcinków tytułów, sugerując, czego można się spodziewać po S02. Ziarno prawdy, Kair Morhen, Co stracone, dowcip Redani, Odwróć się, mój drogi przyjacielu, i Follith Meir to tytuły. Ósmy może być końcem.

READ  Eurowizja: Islandczyk Daci Freire, aby obejrzeć konkurs piosenki w hotelu

Informacje Ta seria może zabić twoje ulubione postacie

Wiedźmin – oparty na serii fantasy polskiego autora Andrzeja Sapkowskiego – o świecie, w którym występują krasnale, magia, elfy i potwory. Stworzony przez Lauren Schmidt Hissrich pierwszy sezon okazał się ogromnym sukcesem. W 2020 roku Cavill powiedział Variety, że serial będzie świadkiem niepotwierdzonych zgonów w stylu GOT. Czy 2 sezon Wiedźmina zabije ulubieńców fanów? Tylko czas to udowodni.

MENAFN10072021000165011035ID1102422122

Zastrzeżenie prawne: MENAFN dostarcza informacje „tak jak są” bez jakiejkolwiek gwarancji. Nie ponosimy odpowiedzialności za dokładność informacji zawartych w tym artykule, treści, obrazów, filmów, licencji ani za kompletność, legalność lub wiarygodność informacji zawartych w tym artykule. Jeśli masz jakiekolwiek skargi lub problemy z prawami autorskimi związane z tym artykułem, skontaktuj się z powyższym dostawcą.

About the author

Naomi Schmidt

"Zapalony komunikator. Specjalista od internetu. Czytelnik przez całe życie. Ekstremalny fanatyk telewizyjny. Muzykolik."

Add Comment

Click here to post a comment