entertainment

Zwiastun 2. sezonu Wiedźmina: Netflix powraca w grudniu

Serial fantasy, prowadzony przez Henry’ego Cavila z Netflix, wkrótce powróci z drugim sezonem.

Zostało tylko kilka miesięcy do premiery drugiego sezonu „Wiedźmina”, popularnego serialu fantasy przygodowego Netflixa. Netflix opublikował pierwszy zwiastun drugiego sezonu serialu prowadzonego przez Henry’ego Cavilla w piątek.

„Wiedźmin”, adaptacja serii książek polskiego autora Andrzeja Sapkowskiego, śledzi przygody łowcy potworów Geralta z Rivii (Henry Cavill), wiedźmy Yennefer (Anya Chalotra) i księżniczki Ciri (Freya Allan). Podczas gdy większość pierwszego sezonu była epizodyczna i przeskakiwała przez wiele linii czasowych, sezon zakończył się walką Geralta i Ciri z armią złego nilfgaardzkiego imperium.

Zwiastun nowego drugiego sezonu skupia się na Geralcie, który zaczyna trenować Ciri; Oczekuje się, że ich związek będzie głównym tematem podczas nadchodzącego zestawu odcinków serialu. Yennefer tęskni za większością przyczepy, ale potwierdza, że ​​żyje w ostatnich kilku chwilach, chociaż nie wiadomo, jak spotka Geralta.

Streszczenie drugiego sezonu Netflixa brzmi:

Przekonany, że Yennefer straciło życie w bitwie o Suden, Geralt z Rivii zabiera księżniczkę Cirellę do najbezpieczniejszego miejsca, jakie zna, do domu jego dzieciństwa w Ker Morhen.Królowie, elfy, śmiertelnicy i demony kontynentu walczą o dominację poza jej murami. musi chronić dziewczynę przed czymś jeszcze bardziej niebezpiecznym: tajemniczą mocą, którą posiadasz w sobie.

Nadchodzący drugi sezon serialu opuści wiele osi czasu i wprowadzi innych magów Geralt jest jednym z wielu magicznie ulepszonych łowców potworów w świecie show. Produkcja drugiego sezonu „Wiedźmina” rozpoczęła się w lutym, ale szybko została zawieszona, gdy w marcu nowy gracz Christopher Hivju („Gra o tron”) uzyskał pozytywny wynik testu na koronawirusa. Produkcja została wznowiona w sierpniu.

Ben Travers z IndieWire pochwalił pierwszy sezon „Wiedźmina” za jego wyjątkowość i obsługę najbardziej fantazyjnych momentów w swojej recenzji z grudnia 2019 roku.

Zebranie wszystkiego, co kiedykolwiek wydarzyło się w „Wiedźminie”, jest niemożliwe i nieistotne. Travers powiedział w swojej recenzji: „Wielkobudżetowa adaptacja fantasy Netflixa wygląda jak „Gra o tron” i gra jak „OA” – wygórowany budżet, który napędza „Szczerze, to musiała być katastrofa, ale energia nietoperzy prowadzących do coraz bardziej egzotycznych wyborów sprawia, że ​​jest to bardzo zabawne widowisko”.

READ  Darmowy lot we wtorek zabierze Cię do Lake of the Ozarks!

Sprawdźcie zwiastun drugiego sezonu „Wiedźmina” poniżej, a także zdjęcia na pierwszy rzut oka. Sezon 2 będzie miał premierę 17 grudnia w serwisie Netflix.

Freya Allan i Paul Bullion w „The Withcer”

Sójka Pokojówka / Netflix

Data premiery 2 sezonu Wiedźmina Netflix

Sezon drugi „Wiedźmin”

Susie Allnott/Netflix

Joey Patty, sezon 2 Wiedźmina

Joey Batty w „Wiedźminie”

Susie Allnott/Netflix

Udział: Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami filmowymi i telewizyjnymi! Zapisz się do naszych biuletynów e-mail tutaj.

About the author

Naomi Schmidt

"Zapalony komunikator. Specjalista od internetu. Czytelnik przez całe życie. Ekstremalny fanatyk telewizyjny. Muzykolik."

Add Comment

Click here to post a comment