Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Samsung ogłasza mniejszą wersję 4K swojego zakrzywionego, lepiej wyglądającego monitora do gier

Samsung ogłosił mniejszą wersję zakrzywionego monitora do gier Odyssey Neo. Odyssey Neo G8 to 32-calowy monitor do gier o tej samej krzywiźnie 1000R, co ekran o przekątnej 2500 USD i 49 cali Odyseja Nowa G 9. R oznacza promień, aw porównaniu z krzywizną 1800R i 1500R, które są popularne na rynku monitorów, Samsung specjalizuje się w krzywiźnie 1000R, która jest znacznie bardziej zakrzywiona. W porównaniu z nim 1800R wygląda jak płaski panel. Podobnie, G8 ma jasność 2000 nitów i obiecuje doskonałą jakość obrazu dzięki panelowi Quantum Mini-LED.

Samsung nie podał ceny ani daty premiery Odyssey Neo G8, ale udostępnia tylko niektóre zdjęcia i szczegóły do ​​późniejszej daty. Oprócz różnicy w rozmiarze, Odyssey Neo G8 ma język projektowania podobny do G9, chociaż główna różnica polega na tym, że G8 zwiększa rozdzielczość z QHD Plus do 4K. Warto zauważyć, że Samsung twierdzi, że jest to pierwszy monitor 4K, który obsługuje częstotliwość odświeżania 240 Hz i czas reakcji 1 ms. Jest również kompatybilny z AMD FreeSync Premium Pro i adaptacyjną technologią Nvidia G-Sync, więc Twoje gry powinny działać bez zacinania się lub zacinania, zakładając, że Twój procesor graficzny jest wystarczająco mocny, aby obsługiwać rozdzielczości 4K przy dużej liczbie klatek na sekundę.

Zdjęcie: Samsung

Samsung zdecydował się udostępnić tę wiadomość tuż przed atakiem reklamowym CES 2022, chociaż będziemy musieli poczekać do zakończenia targów, aby dowiedzieć się więcej o Odyssey Neo G8, takich jak cena i dostępność. Do tego czasu sprawdź drugi ekran, który Samsung właśnie ogłosił: Inteligentny ekran M8.

READ  Do dyskusji: Czy warto kupić Nintendo Wii U w 2021 roku?